2733
2734
عنوان

مردشور خواهر زنه داداشمو ببرن

2470 بازدید | 97 پست

خیلی حسوده زنگی داداشمه همش هم خونه داداشمه انگار خودش زندگی نداره کثافط داداشه من خیلی وضعش توپه،ریخت و پاش های آنچنانی الانم که مادرزنشو با پوله داداشم رفته مکه آخه مگه این مکه واجبه با پول و خرج یکی دیگه اه،چقدر بده که اینقدر پوست کلفتینو غیرن ندارین لعنتیا من که اگه بمیرمم زیر بار کسی نمیرم چه برسه مثله کنه بچسبی به زندگیه یکی دیگه،،،،

یا عماد من لا عماد له,,,,

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما به شما تو فرهنگمون میگیم حسود و فضول

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738
زنداداشت چه شانسی داشته

@شنگول_زیبا     واژینیسموس 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

تو چرا خودتو جر میدی مگه پول تورو خرج میکنن؟داداشت اونطور داره از زندگیش لذت میبره اونوق تو چکارشی؟مال خودشه میخواد اتیش بزنه 

قد آسمون خودتو دوس داشته باش باور کن تو دنیا هیچی ارزشش بیشتر از خودت نیس👧
مهم داداشته ک راضیه پس حرص نخور

این لعنتی رفته رو مخ دختر داداشه ساده ی من و اصلا یه وضعی مارو میبینه دماغشو میکشه بالا انگار نه انگار که خواهرشون غیر از خوردن و خوابیدن و ر ی دن کار دیگه ای نکرده تو این زندگی

یا عماد من لا عماد له,,,,
2706