2737
2739
عنوان

لطفااا راهنمایی کنیدقطع پریودی...

44 بازدید | 6 پست

سلام دوستان.۳روزه پریودم مخام تا فردا قط بشه پریودیم.چی استفاده کنم؟؟تجربه دارید؟؟من دوره پریودیم ۷روزست.ولی میخام این ماه قط کنم ب دلایلی!!قبلا اگ نیازبود قبل ازپریودی قرص ال دی میخوردم.ولی این ماه خوشم نیومد واذیت هم بودم.

نمیشه هرچی بخوری دو سه روز طول میکشه تا قطع کنه ولی خب یه قرص ضد بارداری قوی مثل اچ دی زودتر قطع میک ...

من یه قرص دارم یکسالی هس خریدم.لویتود خارجیه.قرص جلوگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فردا که زوده ولی سویق عدس خونریزی زیادو بند میاره

من امروز شش هفت تا عطا ي سر زدم نداشت

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
فردا که زوده ولی سویق عدس خونریزی زیادو بند میاره

برمن موردی ندارم.اقام ۳۰روزی نبوده الان اومده ۶روزدیگه هم میره.۳روزه هم ک پریودم گفتم قط بشه گناه داره بندخدا