2733
2739
عنوان

جوش صورت ناشی از تنبلی تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 3007 بازدید | 48 پست
از محلول کلیندامایسین استفاده کردی تا حالا؟ 

نه چی هست؟

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

منم تنبلی تخمدان دارم 

هم ریزش موی شدید دارم 

هم جوش های ریز درناک میزنم 

خسته شدم دیگه😭

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه چی هست؟

واقعا واقعا بر ای جوش معجزه میکنه

یک هفته استفاده کنی خودت میفهمی

قیمتش هم 12 ت هست، یک صابون تی تری هم بگیر صبح ها صورتت را باهاش بشور

من خواهرم دکتره و بهم این کارها را گفت انجام دادم واقعا عالی بود 

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2731
قبلا چن سال میخوردم. الان یکساله قصد بارداری دارم. نمیش ...

خدایا منم تنبلی دارم موهامم داره میریز پوستمم  که قبلا اگه اسیدم میخوردم جوش نمیرد ولی الان همش جوش میزنه خیلی ناراحتم فقطم گریه میکنم 😭😭😭😭

من خیلی ناراحتم 😭😭😭😭 واقعاااا افسرده‌ی گرفتم

من ی مدت دارو تنبلی میخوردم صورتم صاف صاف شده بود 

تو هم برو دکتر دارو میده خوب میشی حتما

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738
منم تنبلى دارم سيتروترون كامپاند و اسپيرو نولاكتون ٥٠ ميخورم جوشام كامل رفع شده

برای مجردا خوبه قبلا میخوردم ولی یکساله قصد بارداری دارم.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
چجوری جوشات؟؟

چرکی مزخرف هستند

بچه ها نمیدونم چیکار کنم خیلی ناراحتم من یکسال از کل زندگیم افتادم فقط این دکتر اون دکتر میکنم   ...

چرا؟؟

من ی مدت دارو تنبلی میخوردم صورتم صاف صاف شده بود  تو هم برو دکتر دارو میده خوب میشی حتما

خیلی دکتر رفتم به قرص ها حساسیت داشتم قطع کردم ریزش شدید تر گرفتم 😭😭😭

2706