2737
2739
عنوان

زایمان طبیعی کمک میخواستم

209 بازدید | 28 پست

دوستان من هفته سی وهشت وچهار روزم امروز معاینه شدم یه فینگر باز بود صبح 

الان درد دارم اما منظم نیست بنظرتون چقدر طول میکشه تا به سه چهار سانت برسه؟؟ چیکار کنم درد زایمان ام شروع شه

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

اونش معلوم نیس....ترشح نداری؟قهوه ای؟

رو توپ بشین اگه نداری چنتا بالشت رو هم بزار بشین بالا پایین بپر

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊

یه لیوان گل گاوزبان بخور 

رابطه هم داشته باشید و پیاده روی

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام

ان شاءالله بسلامتی زایمان کنین

روغن کنجد و عرق شاهتره بخورین که دهانه رحمتون زود باز بشه

دم زایمان دعا یادتون نشه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2738
اونش معلوم نیس....ترشح نداری؟قهوه ای؟ رو توپ بشین اگه نداری چنتا بالشت رو هم بزار بشین بالا پایین ب ...

اره لبه تخت اینکار رو میکنم ترشح دارم سفید یا کمی سبز کمرنگه

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

میگن اونایی که دارن زایمان میکنن توی اوج دردشون هر دعایی بکنن قبول میشه.من سرم هوو اومده.میشه توروخدا برام دعا کنی موقع زایمانت.دعا کنی هووم خودش طلاق بگیره و بره خسته شدم چشمام تو رفته از بس گریه کردم

اره لبه تخت اینکار رو میکنم ترشح دارم سفید یا کمی سبز کمرنگه

😯😯😯سبز؟؟؟

کیسه ابت سوراخ نیست؟

بچت جیش نکرده؟

ترشح سبز😬نداریم همچین چیزی

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊
😯😯😯سبز؟؟؟ کیسه ابت سوراخ نیست؟ بچت جیش نکرده؟ ترشح سبز😬نداریم همچین چیزی

حتما باید بره دکتر ترشح سبز ک داره چون من ماما بودم ی زنی اومد ماه اخرش بود گف ترشح سبز دارم معاینه شد

2706