2733
2734
عنوان

چندش ترین کاری که تاحالا کردین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25336 بازدید | 366 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من کلا کثیفم حموم نمی رم موهامو دوهفته یبار شو نه میکنم سه ماهی یبار شیو میکنم اگ مجلس یا مهمونی نبا ...

😮😷

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
فقط زن بابام خیلی چرکه😷😷😷 کف اشپزخونه ش پر اشغال و مو موهاش بلنده دلش نمیاد ی شونه کنه همیشه همو ...

اتاق خواهرشوهر منم همینجوریه ادم گم میشه تو موها😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

یه بارم سیزده بدر یه نفر قبلا کنار درخت پی پی کرده بود و روش یکمی خاک ریخته بود توپمون افتاد روش انی شد و مام فکر کردیم ان گاوی چیزیه بعدش فهمیدیم هممون نزدیک بود سکته کنیم 

2738

یکی از اقوام همسرم شوخی هاش بیش از اندازه ست ینی خیلییییی بیش از اندازه

شوهر خواهرش اب ریخت روش این نتونست تلافی کنه

خلاصه که شوهر خواهره خواب بود با دهن باز

این اسکل یه کاسه برداشت رفت اب توی کاسه توالت برداشت

اورد ریخت تو دهن شوهر خواهرش

بدبخت سه بار بالا اورد

لعنتیه چندش 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
تا حالا به هيچكس نگفته بودم😂😂😂😂🌈🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

من هروقت میرم حموم اولین کارم جیش کردن تو حمومه😐🤦🏼‍♀️😂

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
آقا شما عقد بودین کجا باهم میرفتین حموم😓

شمال😁

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2706