2737
2734
عنوان

چندش ترین کاری که تاحالا کردین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25336 بازدید | 366 پست
یه بارم رفته بودیم خونه زن عموم اینا برای مراسم بعد عروسی.منم داشتم چایی میریختم.نمیدونم دنبال چی بو ...

اه اوووق🤮

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

یه بارم زمستون بود سوار تاکسی شدم برم دانشگاه

اول صبحی یه پیرزن اومد نشست کنارم دهنش بوی سیر میداد، هوام سرد بود نمیشد شیشه رو بدم پایین بزور داشتم بو سیر تحمل میکردم 🤢

تا اینکه روسریشو آورد توش فین کرد🤮 نتونستم دوام بیارم، همونجا از تاکسی پیاده شدم و باقی راه رو یه تاکسی دیگه گرفتم

محیا خانوم هستم🤪😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم مامانم میگفت میری دسشویی انگار رفتی خموم همه جامو میشستم پاهامو تا زانو شلوارو میزنم بالا میشورم ...

من نه دیگه اونقدر نمیشورم  😯😯 پسر دایی ۱۰ سالم از بیرون میاد سرشو میگیره زیر آب بعد دستاش تا ارنج و پاهاش تا زانو و بالاتر میشوره  بعد لباساش عوض میکنه برادر همون باید مجبورش کنی دستاش بشوره

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
دقیقا زن بابای من...ی بار داشت غذا درست می‌کرد موهاش باز بود گفتم موهاتو ببند  گفت بابات دوست ...

چ بی ملاحضه😦

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2738

خیلی دلم میخواد یچیزی بگم ببینم شمام ازش چندشتون میشه یا ن🤔

از تف بدتون میاد؟؟؟

من متنفرممم

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
شوخی کردم عزیزم. متنفرم از خان می که به خودش نرسه. به نظرم زن مظهر تمیزی و زیباییه. خاسم ببینم عکس ا ...

خداروشکر شوخی بود 

فک کردم دیگه داری تکسلولی میزنی😐😂😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
همین کارا رو میکنی کسی داوطلب ازدواج نیست. حالا هی بنویس شوهر میخوام😁

شوخی کردم گلم بشخصه بدم میاد از نای کثیفی که به خودشون نمی سن شلخته هستن. زن مظهر زیبایی و تمیزییه. خدا رو شکر هیچوقت کثیف نبودم در منظر دیگران. یه روز در میون هم میرم حموم

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
منو نامزدم اون موقع ک باهم دوس بودیم یبار تف بازی کردیم.😑😑😑

تف باری چیه دیگه؟😐

2706