2737
2739
عنوان

موافقيد عكس خودم و عروس جديد رو بذارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10022 بازدید | 457 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرتون گشاده?اون در هم که شکسته شوهرم کرده تو تاپیکای قبلیم هست ،محض رفع حواشی

ن خیلی خوبه میاد بهت... منم یدونه پولکی گرفتم تازه... چند گرفتی گلم؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731
مهم نيست عزيزم ولي نبايد اجازه بگيره ازم؟

چرا کارش اشتباهه😒

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

رنگ موهات خیلی زرده😐رنگ سارژ کن

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
2740

گشاد نیست😐

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
۴۸۰

پس پولکش با پولک پمن فرق داره.. مال من تا زانومه ۷۲۰ دادم اگه بخوای بفرستم ببین عکسشو

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
میشه منو هم دعاکنی؟ یکشنبه دوتا امتحان سخت دارم،خیلی مهمه برام پاس شم😭 برات صلوات فرستادم گلم💜😘

دورت بگردم خانومی چشم به روی چشممم حتما سر نماز دعات میکنم حتما حتما مرسی که صلوات فرستادی با دل پاکت دعا کن به خواستم برسم 

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
دورت بگردم خانومی چشم به روی چشممم حتما سر نماز دعات میکنم حتما حتما مرسی که صلوات فرستادی با دل پاک ...

ممنون گلم خیلی ماهی😍😍حاجتت روا انشالله😘😘😘😘