2733
2734

دوستان خونه دوستم شمال هستش یبار که ما رفته بودیم شمال ساعت 4 زنگ زدم که خونه ایین بیام ببینمت اخه دوست خوابگاهیم بود دلم تنگ شده بود خلاصه رفتیم و اینا یه دید تو اشپزخونش زدم دیدم خبری از شام نیست به شوهرم علامت دادم که زود باید بریم ساعت 6 میخواستیم پاشیم که نزاشتن و گفتن شام باشین و دوستم خیلی ریلکس رفت بساط ماکارونی راه انداخت و کلیم من بهش کمک کردم ساعت 10 ونیم شام خوردیم و 12 از خونشون اومدیم بیرون به سمت تهران. 

حالا اومدن تهران منم گفتم بیاین خونمون حتما

الان بهم میگه که بریم دنبالشون و شبم میمونن و... 

متاسفانه شوهرم فهمید گفت من نمیرم دنبالشون خودشون اسنپ بگیرن بیان

اخه با خانواده خودش اومدن با یه ماشین 

خلاصه بگین چه کنم چجوری به دوستم بگم شوهرمو چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

12 شب راهیتون کرده😐 انقدر دیر وقت خوب حداقل نگهتون میداشت،، ماکارونی مشکلی نداره شاید همین در توانش بوده اما جاش بود زودتر درست کنه اینجوری انگار زوری بوده، من جا شوهرت بودم اصن نمیذاشتم بیان چه رو دارم هست اومده بمونه

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

بعضیا خیلی راحتن نه اینکه بخوان سو استفاده کنن شک نکن اگه شما هم بودید اون میومد دنبالتون برا همین اینجوری ازتون خواسته 

من خیلیارو اینجوری میشناسم 

حالا همینارو ب شوهرت بگو 

بگو اینا مدلشون اینجوری منم بودم اون میومد دنبالم از رو زرنگی نگفته لطفا بهت بر نخوره اما  من راحتی تو برام مهم تره اگه نمیخوای بری دنبالشون میگم که سرت درد گرفته نمیتونی بری دنبالشون 

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2738
2706