2737
2739
عنوان

خوهرشوهرنمکدون شکن😞

102 بازدید | 5 پست

به خواهرشوهرم ک یدونس احترام زیادی میذاشتموسعی میکردم خیلی دوستش داشته باشم بعدماکلاخانواده ای بامادرشوهرم ایناهممون سریه موضوعی بادایی شوهرم قهریم 

بعدانروزخواهرشوهرم خ مادرشوهرم داشت راجز داییش میگف منم گفتم حرف خودتونوبزنین چکاربه کارمردم دارین بعدخواهرشوهرم برگشت گف داییمه دیگه قرارنیسه ک اونوبه پای توبدم ویااونوبه توبفروشیم

خیلی ناراحت شدم خیلی انگاردهنش زهره ازش متنفرشدم

من عاشق خودمودختروشوهرمم❤

بگو خلایق هرچه لایق

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با فامیل شوهر فقط در حد رفع حاجت معاشرت کن. تجربه میگه نه دلسوزی کن نه نظر بده

اخه رابطم بامادرشوهرم ایناخیلی خوبه خیلی دوسمدارن فقط این افریته اعصابموخوردکرده

من عاشق خودمودختروشوهرمم❤
2728
اخه رابطم بامادرشوهرم ایناخیلی خوبه خیلی دوسمدارن فقط این افریته اعصابموخوردکرده

خب یکی یکی اعصابت رو خورد میکنن. 😁

من خودم سعی میکنم تو خیلی چیزا اصلا نظر ندم. چه خبر باشه چه شر

اره بابا اصلا نباید نظر بدی .نه خوبی نه بدی هیجی فقط مکالمات روزمره .واقعا هم یه چیزی بشه پشت همدیگه رو میگیرن عروس غریبه است منم چندبار حرف زدم پشبمون شدم حتی حرفی که حق بامن بود ولی کلا باید باخانواده شوهر نباید صمیمی شد فقط احترام گذاشت وسلام علیک واحوالپرسی وحرفهای واجب .