2752
2734
عنوان

دیوانه چو دیوانه ببیند....

261 بازدید | 11 پست

سلام دوستان..من هیجده سالمه..تو یه چترومی با یه پسری صحبت میکردم..اصلا سوالم درمورد عاشق شدنو این ماجراها نیست

فقط یه چیزی هست که واقعا مشکوکم..و حس میکنم اوسکول شدم!ببخشی البته

این اقا  تو پروفایلش،یعنی واسه عکساش،عکسای خودشو کذاشته بود...چهرش خوب بود..یعنی عالی نبود ولی خوب بود...

با کامپیوترم میومد سایت..ایشون ای دی تلگرامشو داد به من...حالابعد کلی ماجرا و داستان..و من فقط رفتم که ببینم همونه یا نه

و روی تلگرامش،هیچ عکسی ازخودش نبود..نتنو اینا بود...و حتی اسمی از اسمه خودشن نبود...نه تو یوزرنیمش نه کلا اسم تلکگرامش...

و مثلا یه روز گفت عکس یهویی نمیخوای؟و یه عکسی تو سایت فرستاد واسم...که انگار نشسته با گوشیش داره  عکس میگیره...درصورتی که پشت کامپیوتر بوده...و اصلا با کامپیوتر اینقدر سریع نمیشه عکس گرفت..بعد  اصلا داشت با گوشب میگرفت

عکس یهویمم یعنی همین الان!

و من حس میکنم ایشون یکی بوده که داشته از مشخصات داداشش تو سایت استفادع میکرده...چون یه  بار گفت داداشم سیستمو لازم داشت..مگه میشه یه پسر که چهرش خوبه،هیچ عکسی از خوذش رو پروفایل تلگرامش نذاره؟اتفافا به نظر من ادما رو تلکرامشون بیشتر حساب میکنن و سعی میکنن واقعا اگه  تو عکسی خوب میشن بذارن تلگرام...نه اینکه تو چتروم همه عکسای خوذش باشه تو پروفایلش..ولی تو تلکرامش یه عکسم نباشه از خودش!و حتی اسمی نباشه

غیر طبیعیه به نظر من

جز اینکه اون یه پسر نو جوون مسخره بوده که با اسم داداشش میومده و خب چوت عکسای داداشش تو سیستم بوده،از اونا استفاذع میکرده

واقعا نمیتونم درک کنم چرا یه پسر با قیافه ی معمولی رو به خوب،هیچ عکسی از  خودش رو تلکرامش نذاره..در عوض کلی عکس از خودش تو پروفایل یه چتروم بذاره

نظر شما چیه؟

مسخره نکنین لطفا!!نظر بدین

مرسی

نظر ما اینه اسکول شدنم عالمی داره  

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شوهر منم عکس بچمون گذاشته .ن عکس خودش 

ولی به نظرم سرکار بودی

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

شایدم دختره

بگو وبس بده

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
شوهر منم عکس بچمون گذاشته .ن عکس خودش  ولی به نظرم سرکار بودی

اخه این تو پروفایل چتوم عکسای یه پسره ایو گذاشته که خب مشخصه یه ادم واقعیه..نه مدلی بازیگری چیزی

و انگار خودشه

ولی رو پروفایلش فقژ متنه انگلیسیع..عکس هیچ موجوذ زندع ای نیست!:-)