2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه ربطی داره بدن از کجا میدونه که قراره ماه دیگه باردار شه شاید اصلا ماه دیگه اقدامی در کار نبود

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

اومدی اون ماه اقدام نکردی 🤔🤔🤔

البته برای من خیلی زیاد شد 😐

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2738

بله من دوماه قبل بارداریم پریودهام وحشتناک بود لخته وحالت گوشتی دفع میکردم 

خدایاممنونم بابت معجزه ی قشنگت😍امیرحسین مامان زودبیافدای دست وپای کوچیکت بشه مامان الهی،خدایاتوروبحق پنج تن دامن همه ی منتظراروسبزکن وحافظ نی نی من باش توروبخداییت وبزرگیت قسم میدم،هیچ زنی وبابچه امتحان نکن😆اگه خواستین ی صلوات برای سالم بدنیااومدن نی نیم بفرستین حاجت روابشین ایشالا😍😍😍💝😄😘
چه ربطی داره بدن از کجا میدونه که قراره ماه دیگه باردار شه شاید اصلا ماه دیگه اقدامی در کار نبود

کاری به این نداره که حالا ماه دیگه اقدام میکنی یا نه ولی اینو میدونم که رحم آماده میشه ولی حالا دیگه کم و زیادش رو نمیدونم چون من خودم خیلی کم شده بود 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2706