2737
2734

سلام دیشب با شوهرم داشتیم بحث میکردیم سرشام راجب رسم اشتباه عیدی آوردن.من گفتم رسم اشتباهی چشم و هم چشمی داره اگه کم بیاری بهت هزارتا حرف میزنن گفت کی؟گفتم خانواده عروس.یا مثلا یادت نیس مامانم اینا وقتی میخواستن واس من عیدی بیارن مامانت قهرکرده بود ک چرا منونگفتید تا ببینم چی آوردن؟یهو پرید بهم که ببند دهنتو بیخودمیکنی پا مامان منومیکشی وسط؟مامان من مگ چیکارت کرده.ساکت شو.هرچی گفتم بابا چی میگی؟من چه حرف بدی زدم؟من مثال زدم بازگفت خفه شو.شام و کوفت من کردو منم عصبانی شدم ازاین طرفداری بی مورد از مامانش درصورتی ک من دنبال مقصرنبودم فقط مثال زدم منم برگشتم گفتم برو تو واسه مامانت،مامانتم واسه تو عتیقه ها.یهو گفت خوبه منم ضعفای خانوادتوبگم؟گفتم بگو گفت من مث تو بی حیا نیستم مث سگ واق واق نمیکنم.اینوکه گفت دنیا رو سرم خراب شد تاحالا بهم بی احترامی نکرده بود،ما عاشق همیم اما با این حرفش صدبار دلم شکست احساس کردم چقد بی ارزشم چقد احمق بودم ک صدبار ازدست مامانش ناراحت بودم و یه بار به روش نیاوردم.صدبارخواسته بودبره باهاشون حرف بزنه وازمن دفاع کنه اما من نزاشتم .منم مقصربودم ک گفتم عتیقه اما اون عصبانیم کرده بودمن هیچی بهش نگفتم گفت ببند دهنتو خفه شو.بعد اون لباس پوشیدم تا برم پایین هوا بخورم نزاشت برم حالم بد شد و نفسم بالا نمیومد.الانم دارم دق میکنم ازناراحتی واقعا دلموشکست.میدونم منم مقصربودم اما نمیدونم الان چمه.یاد حرفاش میفتم دیوونه میشم.دوستان نظرتونو بگید

به نظر من اصلا مقصر نبودی ...رفتار شوهرت خیلی بد بوده

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم خوب کردی من انقد برا شوهرم ارزش قایل شدم هم خودم هم خانوادم جوابمونو انقد با بی شرمی داد...

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت
2728

عزیزدلمم ناراحت نشو...این بحث ها و بی احترامی ها معمولا پیش میاد.سعی کن فراموش کنی و ب جای فکر کردن ب توهین و بی احترامی همسرت ب اشتباه خودت فکر کنی و جبران کنی

و گریزی نیست از زندگی...
به نظر من اصلا مقصر نبودی ...رفتار شوهرت خیلی بد بوده

بدبختیم اینه نمیتونم قهر بمونم.اگ واسه آشتی بیاد مجبورم آشتی کنم چون طاقت خودم کمه.اما دلم واقعا شکسته.ازش بدم اومده😥

2738
اینقدر بدم میاد از این اخلاق مسخره مردای ایرانی ،تا وقتی مجردن بیچاره مادر یادشون میره ،اما وفقتی از ...

دقیقا

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت
عزیزدلمم ناراحت نشو...این بحث ها و بی احترامی ها معمولا پیش میاد.سعی کن فراموش کنی و ب جای فکر کردن ...

بنظرت اون نباید جبران کنه؟آخه ببین چه حرفای بدی زده

ما هم عاشق همیم خیر سرمون اما الان یه هفتس نه زنگ میزنه نه دیدمش

هر  چی میکشیم از همین عاشق بودن مثلا

والا نمیدونم چی بگم یکم تناقض وجود داره،،هم میگی عاشقیم وهم اینجوری!!!!خب چن ساله عروسی کردید دوست من؟؟؟

هدفم کم کردن وزن و رسیدن به وزن دلخاهم تا۱۴۰۲.   وزن اولیه۹۵وزن کنونی۹۰/۵وزن هدف اولیه۸۵
بدبختیم اینه نمیتونم قهر بمونم.اگ واسه آشتی بیاد مجبورم آشتی کنم چون طاقت خودم کمه.اما دلم واقعا شکس ...

بهش بفهمون نباید بهت بی احترامی کنه اجازه نده که بهت کلمات رکیک بگه چون عادتش میشه تو چیزی به مادرش نگفتی که اون برگرده بگه سگ و واق واق و این حرفهای زشت حال بهم زن

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2706