2737
2739
عنوان

هرچندوقت یکبار میرید خونه مادرشوهر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 46 پست
ما طبقه بالاشونیم باردارم یه زنگ نمیزنه بگه مردی یا زنده ای

خدا ازش نگذره، واقعا تو بارداری آدم چقد نیاز به کمک و محبت اطرافیانش داره و وقتی محبتی نمی بینه زخمی میشه و بالاخره ی روزی یجایی انتقام بی مهری هاشونو میده

من مامان یک عدد عشق ناز هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه زنده باشی عزیزم خودت رو ناراحت نکن ، مشکل روانی دارن بعضیاشون

نامرد مثلا یه پسر داره بخدا بهش گفتیم باردارم نه خوشحال شد نه هیچی 

الآنم هماتوم دارم دکتر گفته استراحت مطلق کن فک کردم لااقل ناهار بده بهمون تو بگو یه زنگ نمیزنه

شوهرم بیچاره خسته و کوفته از سرکار میاد باید غذا درست کنه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
خدا ازش نگذره، واقعا تو بارداری آدم چقد نیاز به کمک و محبت اطرافیانش داره و وقتی محبتی نمی بینه زخمی ...

الهی سر دختراش بیاد که بفهمه 

بی محبتها

2731

شماهایی ک بادعوت میرین خونه مادرشوهر همسرتونم بادعوت میادخونه پدرتون؟

مامعمولاهفته ای یکباربهشون سرمیزنیم بالاخره پدرمادرن وظیفمونه

هرچن ازمادرشوهرم متنفرم😂☹

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
مث منی  والا منم مادرشوهرم برا دختراش یه سره بریز بپاششه همیشه ام با اونا مارو دعوت میکنه دخترا ...

اااااافرین. همیشه مارو با اونا دعوت میکنه اونا که جمع میشن صدقه سر اونا میگه شب میاید؟؟ فلانی و.فلانی اینجان،ولی من کار نمیکنم زیاد، اگه خودمون تنها اونجا باشیم فقط ظرفارو میشورم اگه نه بقیه هستن کار میکنن

نامرد مثلا یه پسر داره بخدا بهش گفتیم باردارم نه خوشحال شد نه هیچی  الآنم هماتوم دارم دکتر گفت ...

انشالله نی نی بسلامتی بیاد بغلت اونموقع دیگه زرنگ میشن بغلش میکنن و قربون صدقش میرن 

ولی موقع سختی و تنگی پیداشون نمیشد

شماهایی ک بادعوت میرین خونه مادرشوهر همسرتونم بادعوت میادخونه پدرتون؟ مامعمولاهفته ای یکباربهشون سر ...

بله عزیزم من از اول خونه پدرمم سرخود نرفتم همیشه بهم گفتن اسمشم دعوت نگذاشتم همون قانون که برا خونه مادرشوهر داشتم واسه خونه مادرمم داشتم میگفتم مامانم هروقت خودش اوکی بود بهم بگه و واقعا شده که چندروزی اصلا بهم نمیگه بیا و متوجه میشم حتما کار داشته 

2740
انشالله نی نی بسلامتی بیاد بغلت اونموقع دیگه زرنگ میشن بغلش میکنن و قربون صدقش میرن  ولی موقع ...

فدات عزیزدلم 

آره دقیقا

زبونشون دراز میشه اون موقع

اااااافرین. همیشه مارو با اونا دعوت میکنه اونا که جمع میشن صدقه سر اونا میگه شب میاید؟؟ فلانی و.فلان ...

منم خودم میندازم پرویی تفسیم کار میکنم خواهرشوهرام بهم تعارف میکنن فلانی تو نمیخواد کار کنی بیا بشین تا من بشورم مثلا بعدمن غریبه ترم تعارف نمیکنن یعنی تو وظیفه اته  ...!!!!

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
نامرد مثلا یه پسر داره بخدا بهش گفتیم باردارم نه خوشحال شد نه هیچی  الآنم هماتوم دارم دکتر گفت ...

عزیزم هماتوم هم رفع میشه نگران نباش اصلا،  منم داشتم تو سونوی اولم دو هفته بعدش سونو دادم رفع شده بود

عزیزم هماتوم هم رفع میشه نگران نباش اصلا،  منم داشتم تو سونوی اولم دو هفته بعدش سونو دادم رفع ش ...

فدات شم آره منم اولین سونوم بود گفت یک سی سی هماتوم

شما استراحت کردی که رفع شد؟ 

بهم شیاف داده و استراحت

فدات شم آره منم اولین سونوم بود گفت یک سی سی هماتوم شما استراحت کردی که رفع شد؟  بهم شیاف داد ...

نه استراحت مطلق،خیلی معمولی، کار زیاد نمیکردم ولی شیاف رو مرتب استفاده کرد سیکلوجست میزنی؟

نه استراحت مطلق،خیلی معمولی، کار زیاد نمیکردم ولی شیاف رو مرتب استفاده کرد سیکلوجست میزنی؟

یادت نیس چقد بود اندازش؟ آخه من هی دیگه تکون نمیخورم.سیکلو ژست قحطی اومده بود چند روزه ایرانیشو استفاده میکنم امروز داداشم سیکلوژست برام از تهران پیدا کرده بود دیگه از یکی دوروز آینده ان شاءا... برسه دستم اونو استفاده میکنم فدات

یادت نیس چقد بود اندازش؟ آخه من هی دیگه تکون نمیخورم.سیکلو ژست قحطی اومده بود چند روزه ایرانیشو استف ...

نه بخدا کوچیک بود ولی، خونریزی هم نداشتم 

از مادرشوهرم متنفرم از ته دلم،سر نماز میگم خدایا آین نفرتو از تو دلم ببر اما فایده نداره