2733
2739
عنوان

هرچندوقت یکبار میرید خونه مادرشوهر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اون باید زنگ بزنه؟چرا شما زنگ نمیزنی بلع خانوم وقتی خودت کمتر میری کمتر میزنگی اونم سرد میش نسبت ب شما همیشه مادرشوهرها مقصر نیسن من اصن مادرشوهرم زنگ نمیزنه هفته ای دو روز خودم میرم خونشون و کلی هم خوشمیگذره

2728

سالی دوبار

یه شهر دیگس

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤
2738

چون دورن هر دو سه ماه یکبار میریم ولی تماس تلفنی تقریبا هر روز یا یه روز درمیون با هم داریم . خیل یخودت رو درگیر این قضایا نکن هر طور دوست داری زندگی کن بزار اونام هرجور دوست دارن رفتار کنن . بی خیال

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   

اینم بگم من رسمی نیستم باشون و اهل دعوت رسمی هم نیستم، اما چون مادرشوهرم همیشه میگه مریضم درد دارم نخوابیدم منم سرزده و یهو نمیرم خونش میگم بذار هروقت خودش حال داشت بمون بگه که اونم سرش با دختراش.و بچه هاشون گرمه، فکر ما نیست

بچه های جاری هامم همیشه اونجانو مادرشوهر در حال پخت و پز برا اونا، ماهم که هیچ

من مامان یک عدد عشق ناز هستم

اوایل هفته ایی دوبار یا بیشتر بی احترامی و سردی رفتار دیدم الان ماهی دوماهی یه بار اونم اگه دعوت کنه 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

من طبقه بالاش زندگی میکنم.در حال حاضر خونشم ظرفاشو شستم آشپزخونش رو کلا تمیز کردم الانم پسر جاریم رو شونم لالا کرده (از دوری مامانش بی زبون دق کرده بود.رفته سرکار) منم هر وقت رگم بگیره میام .یهو دو هفته ام نمیام  

اینم بگم من رسمی نیستم باشون و اهل دعوت رسمی هم نیستم، اما چون مادرشوهرم همیشه میگه مریضم درد دارم ن ...

مث منی  والا منم مادرشوهرم برا دختراش یه سره بریز بپاششه همیشه ام با اونا مارو دعوت میکنه دختراش دیرمیان  معمولامن کمکش همه کارا رو میکنم از رو دلسوزی اونا که میان یه بالش میزاره میگه همه کارارو خودم کردم فشارم افتاده اونام بامن چپ میوفتن چرا کمک ننه امون نکردی میزارن بی احترامی و بد رفتاری....اما اونارو که تنها دعوت میکنه مریض نیست !!

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!