2737
2739
عنوان

تجربه لاغری یکی از نزدیکانم

17392 بازدید | 53 پست

خانم ها

این عزیزی که در موردش میخوام بگم یک ماه پیش دیدمشون وزن 72 اینا بود ولی قد کوتاه شکم اندازه زن باردار هفت ماهه، بالاتنه کلا درشت، پایین تنه هیچ

مدل بدنشون سیب بود... 

حالا ببینید که چقدر مدل چاقی بدی داشتن... 

پریروز دیدمشون باور نمیکردم خودشه.... شکم تخت تخت شده بود(هرچند که بخاطر دو بار بارداری و کاهش وزن الانش شکمشون خیلی چروک شده). بازوها لاغر شده، سینه ها کوچیکتر شده و خیلی کم کرده... 

تعجب کردم اخه تو یک ماه این چیکار کرده که این قدر لاغر کرده، پرسیدم و ایشون گفتن که

یک ماهه بخاطر تقویت سیستم تولید مثل(درمان کیست سینه و رحم و...) هر روز دو سه لیوان دم کرده زنجبیل و دارچین میخورم و این تنها علت لاغریمه... نه ورزش رفته، نه رژیم ان چنانی داره و خورد و خوراکش هم خوبه🤤😶

مگه میشه، مگه داریم؟ 

شما هم تجربه اش کردین؟ 

البته یک عارضه براشون داشته... بخاطر مصرف زیاد گرمیجات بدنش کرخت میشه و هی حوصله اش سر میره و اعصابش نا آرومه... 

که دکتر طب سنتی گفته هر روز کاسنی هم بخوره که تعدیل بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
البته یک عارضه براشون داشته... بخاطر مصرف زیاد گرمیجات بدنش کرخت میشه و هی حوصله اش سر میره و اعصابش ...

چطوری خورده؟ دارچین و زنجبیل و دمنوشونو باهم خورده یا جدا جدا ... 😑 خوشببحالش 

خب ایشون بدنش سرد بوده که با گرمیجات لاغر شده ولی کسی که طبعش گرم باشه بدتر با این جور چیزا چاق میشه

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
عوارض کاهش وزن یهوییه خوب نیست یه ماهه انقد و زن کم کنی

اخه اصلا قصد لاغری نداشته... میخواسته بدنش گرم بشه تا کیست هاش رفع بشن... 

نه رژیم داره نه ورزش میکنه... همه اش تو خونه است... حتی پیاده روی هم نداره

2706