2733
2739
عنوان

بارداری هفته ی 27

176 بازدید | 12 پست

سلام دوستان عزیزم
من الان هفته ی 27 بارداری هستم اما حس میکنم شکمم بزرگ نشده ف خیلی نگرانم، کسی تجربه ای داره در این زمینه ؟؟؟؟

لطفاااااااااااااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والامن رفتم توهفته ۳۶شکمم خیلی بزرگ نیست ولی وزنش طبق سونوهاکاملانرماله،خیلی بهتره اینطوری عزیزم

عزیز دلم ان شاءالله که به سلامتی بارتون رو زمین بذارین
ولی من قوتی خودمو با چن نفر دیگه مقایسه میکنم میبینم شکماشون کلی فرق کرده و از این بابت نگران میشم

2738
سلام عزیزم.نگران نباش .من تا ماه هشتم بارداری کسی نمیدونست حامله م.کسایی هم که میدونستن دیر به دیر م ...

ببخشین تکونای اول بچه تو شکم شبیه به چیه؛؟ من اصلا نمیتونم تشخیص بدم

عزیز دلم ان شاءالله که به سلامتی بارتون رو زمین بذارین ولی من قوتی خودمو با چن نفر دیگه مقایسه میکنم ...

فداتبشم عزیزم توهم همینطور،عزیزم منم تومطب دیدم کسایی که هفته هاشون پایینتره ولی شکمشون خیلی بزرگتره منم نگران شدم ازدکترم پرسیدم گفت اوناشکمشون پرچربی مال توهمش بچس وقتی وزن بچه وهمه چی اوکی باشه هیچ مشکلی نیس

منم همونو میگم...... حتی تکون خوردناش هم گه گاه هستش

تکونای نی نی من شیرین بخورم درازبکشم زیاده ..میگن بایدبه صداهاواکنش نشون بده ولی نمیده

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫
ببخشین تکونای اول بچه تو شکم شبیه به چیه؛؟ من اصلا نمیتونم تشخیص بدم

هفته های اولیه وقتی تو شکم تکون میخوره انگار یه مار یا یه ماهی تکون میخوره..ماه ششم هفتم شدید تر میشه.ضربه های کم جونی رو به دیواره شکمت حس میکنی.ماه هشتم نهم هم که خیلی تابلوئه .محکم ضربه میزنه که از رو شکمت میتونی ببینیش