2737
2734
عنوان

ساک بارداری

316 بازدید | 47 پست

سلام خانمای خوشگل...من ۵ هفته و ۴ روزم از دیشب کمردرد گرفتم زده دردش به پام رفتم دکتر برام سونو نوشت...یعنی ساک دیده میشه.؟خانما دعا کنید برام خارج رحمی نباشه خیلی میترسم..

میگم من دکترم واسم دوفاستون تجویز کرد ک از ۱۵قاعدگی شبی یکی بخورم دیشب ۱۵قاعدگیم بود ولی فراموش کردم بخورم امشب ک ۱۶هستم بخورم اشکالی داره بنظرتون؟؟

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بعدش یه سوال دیگه هم داشتم هر وقت ادم ترشحات تخم مرغی دید ینی تخمکش ازاد شده؟؟یا تخمکش داره بالغ میشه؟

من دیشب دیدم اقدام هم کردم ولی بعد ده. دیقه ک پا. شدم رفتم دستشویی همش ریخت 

بنظرتون میشه لقاح انجام بشه

کمرم سمت راست درد میکنه میزنه به پام خیلی میترسم

استرس بدترین چیزه

سعی کن بیخیال باشی و. اصن بهش فکر نکنی

دو رکعت نماز بخون. توکل کن ب خدا خودش همه چیو واست میسازه

بعدش یه سوال دیگه هم داشتم هر وقت ادم ترشحات تخم مرغی دید ینی تخمکش ازاد شده؟؟یا تخمکش داره بالغ میش ...

گلم اصلا ربطی به ریختن و نریختن نداره من خودم تو اقدام وقتی تموم میشد سریع بلند میشدم فکر کنم یه دیقه هم نمیشد سریع میرفتم دستشویی همش میریخت

خارج رحمی باشه باید شکمت تیر بکشه و درد بگیره .

کمردرد واسه این نیست که !

بنظرم اصلا نگران نباش  !

من خودم زیر دلم گاهی تیر میکید دکتر گفت ممکنه خارج رحمی باشه سونو واژینال انجام داد گفت نه جاش خوبه.! هر دل دردی هم نشونه ی خارج رحمی نیست.

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!
استرس بدترین چیزه سعی کن بیخیال باشی و. اصن بهش فکر نکنی دو رکعت نماز بخون. توکل کن ب خدا خودش همه ...

توکلم به خداست چون تو اوج نا امیدی باردار شدم ...فقط ترس و وحشت افتاده به جونم تا ساعت ۴ که برم سونو مگه حالا ساعت میگذره

2706