2737
2739
عنوان

تورو خدا بیاین خیلی ناراحتم

125 بازدید | 17 پست

دوازده روزه پریودم عقب افتاده،امپول پروژسترون زدم پنجشنبه گذشته هنوز پریودنشدم،شوهرم اصلا بچه نمیخواد میگه شرایطشو نداریم خیلی اعصابم خورده انقد استرس دارم که حتی بی بی چک هم نذاشتم کلی جوشونده خوردم،عذاب وجدان دارم از خودم بدم میاد بنظرتون چی میشه؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا چیکارکنم

عزیزم حداقل بی بی چک بذار ببین اگه منفی شد ک استرست تمومه اگه هم مثبت شد ک جوشونده و اینا فایده نداره سعی کن شوهرتو قانع کنی گناه داره انداختنش

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
نمیدونم فقط خدا میدونه چقد ناراحتم

اول ببین بارداری یا نه؟؟؟

بعدش میخوای نگهش داری؟

بعدا جوشونده بخور. خدای نکرده باردار باشی و این جوشونده ها خطرناک باشه چکار میخوای بکنی؟؟؟؟

هیچوقت نفهمیدم تو چطور وقت کردی منو این همه وابسته خودت بکنی :)
2738

یعنی میخوای سقط کنی؟اصلا تست یا ازمایش دادی ببینی مثبته یانه؟اول برو ازمایش،تست هم نزن چون امکان اشتباه داره یاهنوز زوده نشون نمیده،بعد اگه دیدی مثبته به همسرت بگوالبته اگه مرد با درکیه،بهش بگو که ناخواسته بوده وتوهم نمیخوایش،اگرم میبینی نمیتونی بهش بگی خب نگو،بعد ببین هفته چندمی من خودم هفته هشتم نهم بودم وبچه هم فعلا نمیخواستیم قرص سایتوتک گرفتیم ده تا دونه،باید هر چهل دقیقه یکبار هم زمان یکی زیر زبونت و یکی داخل واژنت بذاری،بعد راحت سقط میشه،البته تا هفته نهم، بیشتر باشه نمیدونم،اگرم هفتت خیلی کم باشه فک کنم یه چیز دیگه میدن چون به شوهر من گفته بود اگه هفتش کمتر بود چیز دیگه داشتم برا سقط

درکت میکنم که چقدر ناراحتی گیسو جون 

من اطلاعات درست و حسابی در موردش ندارم

توکلت به خدا باشه ایشالله درست میشه الانم هورمون هات جا به جا شده اعصابتو بهم ریخته 

من مجردم ۲۴ سالمه کیست داشتم قبل از عید لاپاراسکوپی کردم ولی دوباره برگشت و مجبور شدم دوباره با عمل باز کیست رو در بیارم الانم جواب پاتولوژی میگه خیلی کم اندومتریوزه و باید ۳ بار امپول دیکاپپتریل بزنم. فوبیای امپول هم دارم و واقعا ناراحت و نگرانم چون میگن تا ۶ ماه پریود نمیشم. پریود هام همیشه مرتب بود اما نگرانم که همه چی بهم بخوره. میدونی زندگی بالا و پایین داره. این چیزا هم میگذره درسته داریم اذیت میشیم اما ناراحتی هم تموم میشه بالاخره. خدا حواسش به ماها هم هست ...

الان باید چه نشونه ای داشته باشم که بفهمم باردارم

ب نشونه نیس عزیزم بعضیا کلا علایم‌ندارن بی بی چک فقط

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
تا روح دمیده نشده وقلبش تشکیل نشده که گناه نداره،زودتر بجنب تا قلبش تشکیل نشده،اگه واقعا نخوایدش یه ...

شوهرمم اینو میگه ولی من فک میکنم فقط داره خودشو توجیه میکنه