2733
2739
عنوان

دیشب شوهرم حرفایی بهم زد که تا صبح گریه کردم!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6205 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست داره مردا تو عشبانیت خیلی بد اخلاق نامهربون میشن اینا خصوصیات مرداس هزار جور تو بیرون مشکل گرفتاری دارن باهزار ادم سرکار دارن ک این گرفتار ترن عصبی میشن مردا کلا تو عصبی شدن مستعد عصبی شدن هستن خشوصیتشون اینه سریع عصبی میشن

اگه پاپپیش بزارم بدتر میره تو فاز قهر

اتفاقا من بیار شوهرم داشت یه غلطای میکرد نمی دونستم بهش گفتم بیا غذا بخور دادو هوار کرد دیگه شکم بیقین تبدیل شد دیونش کردم بهش گفتم منم دوست پسر میخوام وباید خودت برام پیدا کنی 

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@
2731
تجربه ثابت کرده وقتی میگه بیا بغلم بهتره بری بغلش مخصوصا اگر سر همچین چیزی باشه  آقایون وقتی م ...

راه کارت عالی بود مشاور کی بود تو😍😍😍

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@
2740
شک یجوریه ک هرچی باهاش جلوتر بری ریشه هاش قوی تر میشه روح و روانتو میخوره مث جذام الان شما بارداری چ ...

واقعا از نکاتی ک گفتی ممنونم دوست عزیزم

خانوما میشه یه صلوات واسه سلامتی کوچولوم بفرستین؟
وای عزیزم اشکال نداره تو زیادی حساس شدی همه گاهی یه حرفایی میزنن تو عصبانیت که اصلا حرف دلشون نیست و ...

بله سعیمو میکنم 

باید یه جا جلو این حس رو بگیرم

منم باردارم ولی رفتارم با شوهرم عوض نشد نمیدونم چرا بعصیا باردار که میشن سریع میگن خیانت شروع شده با ...

ما رابطه داریم در بارداری 

ولی بخدا دست خودم نیس

عزیزم لازم نیس پا پیش بذاری وقتی اومد خونه عادی رفتار کن انگار نه انگار که دیشب اتفاقی افتاده مثلا چ ...

خخخخخ اینم راهکار خیلی خوبیه

استارتر منم چند روز پیش اشتباه شما رو کردم و حتی اینجا تاپیکم زدم و واقعا تحت تاثیر تاپیکای خیانت بو ...

دعاکنید امروز قهرمون تموم بشه 

خیلی بد باهاش حرف نمیزنم