2733
2739
عنوان

دیشب شوهرم حرفایی بهم زد که تا صبح گریه کردم!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6205 بازدید | 89 پست

عزیزم هر کسی یه سطح تحملی داره یعنی چی خب

من بودم در جواب حرفت میگفتم تو خودت اگر به من اعتماد نداری چرا باهام زندگی میکنی؟ جوابی داشتی؟ بسه خواهشا زندگی رو برا جفتتون جهنم نکن

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تجربه ثابت کرده وقتی میگه بیا بغلم بهتره بری بغلش مخصوصا اگر سر همچین چیزی باشه 

آقایون وقتی میگن بیا بغلم همون غلط کردم گریه نکن خودمونه وقتی دست رد به سینه اش میزنی بهش برمیخوره

امشبم یکم ناز کن برو بهش بگو دلمو شکوندی واقعا دوستم نداری؟پس چرا گفتی بیا بغلم؟الان برای اینکه از دلم در بیاری یه بغل و کلی خوراکی جذاب برای من و نی نی بدهکاری بعدم برو تو بغلش آشتی کنید

من از وقتی زایمان کردم شکاک شدم الان ۵ ماهه قبلا اگه یکیو لختم میدیدم زیرپتوش میگفتم یه بدبختی رو از ...

اصلا دوست نداشتم بفهمه بهش شک دارم

خانوما میشه یه صلوات واسه سلامتی کوچولوم بفرستین؟

ببین یه چیز می گم خوب دقت کن تو چرا شکاک شدی چون همش ترس اینو داری از دستش بدی یا سرو گوشش بجنبه ولی نمی دونی با همین شکاکیت از خودت زدش می کنی دورش می کنی حالا احتمال اینکه زندگی تون سرد تر بشه زیاده و مقصرش تویی😐😐

2738
خوب دارين به دست خودتون زندگيتونو زهر مار ميكنيد كمتر اين سايت تشريف بياريد و تايپيكهاي خيانت بخوني ...

واقعا این سایتم اثرگذار بوده

عزیزم منم مثل تو تو بارداریم حساس شدم بعضی وقتا هم قاطی میکنم ولی بعضی وقتا فک میکنم شوهر طفلک چه ...

الان هنوز نه زنگ زده نه پیام داده 

عزیزم هر کسی یه سطح تحملی داره یعنی چی خب من بودم در جواب حرفت میگفتم تو خودت اگر به من اعتماد ندار ...

من تاالان فکرمیکردم حق بامنه

تجربه ثابت کرده وقتی میگه بیا بغلم بهتره بری بغلش مخصوصا اگر سر همچین چیزی باشه  آقایون وقتی م ...

همیشه واسه اشتی پاپیش میزاره 

ولی امروز حتی زنگم نزد بهم

2706