2737
2734

سلام من بیست و هشت سالمه و مجردم.حدود هشت ساله که تنبلی تخمدان دارم، پیش دکترهای مختلفی رفتم ولی نتیجه ای نگرفتم و اگر داروهام رو قطع کنم حتی تا یک سال هم پریود نمیشم.  الان هم پیش یه دکتر میرم که برام قرص پروژسترون و قرص جلوگیری و اسپیرونولاکتون تجویز کرده.مصرف این قرص ها طولانی مدت عوارضی مثله ناباوری نداره؟؟ شما برای درمان پیشنهادی ندارین؟ مخصوصا اگر داروی گیاهی باشه که مصرف کنم....

موضوع دیگه ای هم که هست من موقع پریودی مقعدم تا چند روز درد میگیره( رحمم درد نمیگیره ) و خیلی خیلی اذیت میشم به نظرتون علتش چیه و چطوری درمان میشه؟ لطفا راهنماییم کنید خیلی خیلی ممنونم

روغن سیاهدونه اصل ب رحم و تخمذانت هرشب ماساژ بده. غذاهای سرد نخور

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما جواب گرفتین از سیاهدونه ؟؟برای درد مقعدچاره ای ندارین؟؟

من خودم ماساژ دارم میدم. تو پیجی تو اینستاگرام دیدم ک خانوما پلی کیستیکشونم اینجوری درمان کرده بودن

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁