2733
2734
عنوان

زندگی نکب من

581 بازدید | 32 پست

هرجا میخام برم ازخونه فامیل تا ...نمیاد بادعوا التماس وگریه میبرم صدبارم تهدیدم میکنه  مسافرت وتفریح جایی بخان خانوادم برن نمیزاره برم یا بزاره با صدتا تهدید وبدختی خرجی بهم نمیده الان تو کیفم دو تومن بیشتر نیس... الان مامانم اینا فردا میخان برن امامزاده گفته اگه میخای ببرمت باید ی هزاری خرج نکنی😔خدایا دردامو ب کی بگم دارم با گریه تایپ میکنم

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

میره خرید میکنه اس ام اس بانکی هاش پاک میکنه ک موجودیش نفهمم حسرت ی گیلاس و.. موند ب دلم میوه فقط چنروزیی هندونه میگیره علاوه بر اینا بددهن وبدبین کلن بدددددده خستم دلم مرگ میخاد یسره فوش میده بدهنی میکنه فقط فکر خانوادشه

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدالعنتش کنه ک قدر تو نمیدونه بهش بگو پولارو میخوای باخودت ب گور ببری 🤬🤬🤬

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2731

حامی ندارم بابام میگه بچت راه نمیدم بیای روزگارت سیاهه مامانمم خیلی بده چندبار بیرونم کرده ازخونش نه ماهم بود خونش جارو میکردم با اون شکمم اسبتب کشی کردم کمکم نیومدو....

خدالعنتش کنه ک قدر تو نمیدونه بهش بگو پولارو میخوای باخودت ب گور ببری 🤬🤬🤬

صدبار گفتم حداقل ای کاش محبت داشت دلم ب ی چیزش خوش بود یسره ورد زبونش سگ کثیف و...

صدبار گفتم حداقل ای کاش محبت داشت دلم ب ی چیزش خوش بود یسره ورد زبونش سگ کثیف و...

بجه داری؟

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2738
شما هم نرو. بشین خونه شما هم مثل خودش رفتار کن. 

خسته شدم چرا اینقدر بدبختم آخه😔

بجه داری؟

اره سه سالشه

اره سه سالشه

اخی عزیزم 

ببین قلقش کجاست یا نقطه ضعفش چیه کیه 

2706