2733
2734
عنوان

شبی که ماه کامل شد

408 بازدید | 26 پست

وای از این فیلم😭😭ولی من جای ناپدری واقعی فائزه بودم شکایت میکردم از آبیار. به نظر من دختره خودش خواست ولی تو فیلم یه جور نشون داد انگار زورش کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چرا برعکس میگی؟ "تو فیلم فائزه مشتاق بود هی می‌خندید هی عشوه میومد. اما تو داستان واقعی فائزه رو تو 14 سالگی با کتک و زور شوهر دادن

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
استارتر من شرایطه روحیم خوب نیست خیلی فیلمه دردناکه یا برم ببینم؟

نه عزیزم. اگر شرایط روحیت خوب نیست نبین. من معمولا هفته ای یه بار میرم سینما و فیلم میبینم. اطلاعات فنیم هم از فیلم هاو اینا بد نیست . اتفاقا اون روز منم حال روحیم خوب نبود . دوست داشتم برم کمدی ببینم که نهایتا بلیط این فیلم رو همسرم تونست بخره. از اول تا آخر گریه کردم. آخر سر هم تا یکی دو هفته فکرم مشغول بود

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

اتفاقا اصلا تو فیلم این و نشان نمیده که دختر را به زور شوهر دادن 

برعکس دختره اون اقا را میخواست 

صحنه مرگ برادر دختر به مرز سکته رسیدم قلبم داشت تو سینما می ایستاد نفسم یک لحظه رفت 

تا خانه گریه کردم .. فقط و فقط دلم برای اون و مادرش اتیش گرفت 

واقعا مسخره و مزخرف بود  بازی مسخره و تصنعی شاکردوست به کنار ریگی و دارو دستش رو چقد میانه نشو ...

بنظر منم الناز شاکردوست توش شدیدا معمولی بود اما اون حالت ریلکسیو آرامش ریگی که در واقعیت هم وجود داشت اتفاقا بنظرم نقطه قوت فیلم بود. چون نشون میداد چقدر اینا آموزش دیده آن و چطور میتونن جذب کنن آدمارو

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
چرا برعکس میگی؟ "تو فیلم فائزه مشتاق بود هی می‌خندید هی عشوه میومد. اما تو داستان واقعی فائزه رو تو ...

یه سرچ بزن!! ناپدریش گفته فائزه با زنم رفته بودن تو یکی از بازارای جنوب اونجا اینا با هم اشنا شدن

2706