2737
2734
الان بجه هاتون آرومن ؟اشکالی نداره من بستنی خیلی دوست دارم شکلاتی
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شکلات خیلی میخوردم روزی 2 بسته شیرینی هم همیطور کلا خودمو بسته بودم به شکلات و شیرینی الان یه دختر دارم ول وله اصلا نمیشه کنترلش کرد نمیدونم از اون شکلاتاست یا کلا این جوریه
گویند که لحظه ایست روییدن عشق       آن لحظه هزار بار تقدیم تو باد
2731
سلام من روزی یکی دوتا بستنی شکلاتی یا بیشتر خوردم خدا رو شکر دخترم خوبه معمولیه شیطون نیست آرومم نیست ولی وزن خودت میره بالا چیز مقوی و لازمی هم نیست بعد زایمان بی بنیه میشی هوا هم گرمتر میشه به زائو هم چیز سرد نمیدن بد عادت میشی اون موقع عذاب میکشی
من سر دخترم که خیلی میخوردم آخرای بارداری بود. کلا دختر من خیلی بازیگوش و شیطونه. الانم که باردارم بازم میخوردم(البته مث زمان دخترم نبود) که رفتم آزمایش دکتر گفت دیگه نخورم چون قندم نزدیک مرزه

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

مژگان دختر من تا 4 ماهگی گریو بود شدید! الان که 7 ماه و خودره ایشه گریه نمیکنه ولی شلوغ میکنه! خدا وکیلی کم میارم پیشش
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
2740
2706