2737
2734
عنوان

رفتار یک زن

205 بازدید | 21 پست

سلام . خلاصه میگم من یه۸سالی با یه پسری از اقوام رابطه عاطفی داشتم اما بعد به نتیجه نرسید مقصرم هم من بودم هم ایشون اما بیشتر ایشون . تو این ۸ سال  خیانت هم دیدم اما چون دوستش داشتم بخشیدم تا دیگه اخراش هم من سرد شدم هم اون و رابطه تموم شد . هر دو مون ازدواج کردیم و خانم اون ،جریان منو و شوهرش رو می دونه و تو دورهمی و مهمونیا خیلی بد با من برخورد می‌کنه . من نمیگم حق نداره ولی کسی که باید بیشتر شاکی باشه منم نه اون . چون اون آقا با همین خانم دوست شد و بمن خیانت کرد و نکته جالب اینکه به این خانم گفته بوده من فلانی (یعنی من) رو دوست دارم و قصدمم ازدواجه  اما اون خانم مونده تو رابطه. حتی زمانی که من وارد رابطه با اون آقا شدم این خانم میدونست اما بازم به طرف من زنگ میزد و می‌گفت من چیکار از اون کمتره و.... . بهر حال گذشته و اون دوتا باهم ازدواج کردن . اما من اعصابم خورد میشه از این رفتار خانم . هر چقدرم میخام بیخیال باشم نمیشه. به نظرتون چیکار کنم ‌‌؟ یه چند باری میخواستم بهش بگم مشکلت با من چیه واقعا . میخام ندید بگیرم اما نمیشه . دلم خیلی شکسته .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اون دختر در حق تو بدی کرده پسرم بهت نامردی کرده چقد بی وجدانن 

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن

نگیاااا..اینکه باهات بدرفتاری میکنی یعنی خودش به اندازه کافی حرصش گرفته از اینکه میدونسته اون تورو دوست داره

اصلا راجع به همچین چیزی باش هم کلام نشو.فعلا ظاهرا برگ برنده دوست تو هست.همینجوری با اقتدار برو جلو😅

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

بی توجهی و بی محلی از همه چیز بهتره چون ممکنه اون خانم پشت سر شما چیزهایی بگه به خانواده شوهر که شما رو مقصر جلوه بده از اونجایی که شما هم متاهلید براتون بد میشه. 

خیلی به شما نزدیکن؟ نمیشه قطع رابطه کرد؟

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
2738

مشکلش که با شما مشخصه دیگه، هیچکس از عشق قبلی شوهرش خوشش نمیاد.

با توجه به کاری که کرده طبیعیه که شما هم ازش خوشتون نیاد.

به نظرم انتظار بیجایی هست که بتونید با هم رابطه عادی داشته باشید. تنها چاره فاصله گرفتن و به حداقل ممکن رسوندن رابطه است

بی توجهی و بی محلی از همه چیز بهتره چون ممکنه اون خانم پشت سر شما چیزهایی بگه به خانواده شوهر که شما ...

بله خیلی نزدیکن . اما خب با فامیل ما که بشه فامیل شوهرش رفت و آمد نداره زیاد مگه موقع مهمونی و دورهمی های خاص

مشکلش که با شما مشخصه دیگه، هیچکس از عشق قبلی شوهرش خوشش نمیاد. با توجه به کاری که کرده طبیعیه که ش ...

عزیزم اینقدر بد برخورد می‌کنه که بقیه ام فهمیدن . مثلا سلام نمی کنه بمن . من بزرگتر وقتی وارد یه جمع میشی باید شما اول سلام کنی حالا چه کوچیک باشی چه بزرگ . حالا من بزرگتر از ایشونم هستم به همه سلام می کنه بمن نه 😁 یا دست نمی‌ده فقط سلام می‌کنه من دستمو میبرم جلو .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

محلش نزار..و وقتی این خانم و شوهرتون تو یه جمع هستن...شوهرتون رو حسابی تحویل بگیرید تا کمی آدم شه... ...

خیلی خودش رو بالا بالا می بینه. من آدم ظاهر بینی نیستم ولی ایشون نه چهره خاص و زیبایی داره نه تحصیلات و نبوغ بالایی داره فقط چون شوهرش وضع مالی خوبی داره تیپ خوبی داره و به این مورد خیلی مینازه .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌من‌خودم خنده ام میگیره و معتقدم چون چیز دیگه ای نداره برای پز دادن به این پول مینازه .واقعا شعور اجتماعی نداره.  در مورد اینارو میگم به خودم حس بدی دست میده دوست ندارم بقیه فکر کنم بهش حسودیم میشه 

اون دختر در حق تو بدی کرده پسرم بهت نامردی کرده چقد بی وجدانن 

بله زیاااااااااااااد . باور کن هنوز نتونستم ببخشمشون اصلا هنگم که چطور یه دختر اینقدر می تونه در حق همجنسش نامرد باشه اما کتمانم نمیکنم که طرفم سرو گوشش میجنبیده و خودشم دلش می‌خواسته دوتا دوتا داشته باشه .. 

2706