2733
2739
عنوان

بچه زیر شش ماه و کارای خونه

106 بازدید | 15 پست

بچه من حدود دو ماهشه. خوابش سبکه شبا تا صبحم شیر میخوره. خانوما شما که بچتون کوچیکه یا کوچیک بود چطور به کاراتون میرسیدید؟ خیلی سختمه. بزور غذا میپزم. شوهرم هم کمک میکنه نگهش میداره ولی وقتی میره سرکار دیگه نمیتونم تنهایی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم شاید سیر نمیشه دلیلی نداره تا صبح بخواد شیر بخوره اگ سیر بشه خوابشم عمیق میشه

روزا نمیخوابه بیشتر چرتای کوتاه میزنه شبام تو خواب شیر میخوره البته شبا تا شش هفت ساعتم میخوابه.

عزیزم بچت سیر نمیشه. وگرنه باید بعد ۳۰ دقیقه شیر خوردن ۲ ساعت بخواب. اون سن روزی ۱۸ ساعت میخوابن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
سیر نمیشه انگار نمیتونی شبها بهش شیرخشک بدی که حداقل بخوابه؟

چرا سیر میشه ولی روزا نمیزاره بخوابم. شبام من بیدار میشم میشینم بهش شیر میدم. یوقتا ۴و نیم صبح بیدار میشه میخواد بازی کنه. دوباره ۷ میخوابه. واقعا خوابم میاد اون ساعتو

2738
از ۹ میخوابه تا ۴ و نیم پنج صبح خوبه بنظرتون؟

عزیزم کلا باید ۱۸ ساعت بخواب در طول ۲۴ ساعت. وگرنه دل درد یا سیر نمیشه یا رفلاکس.....

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
روزا نمیخوابه بیشتر چرتای کوتاه میزنه شبام تو خواب شیر میخوره البته شبا تا شش هفت ساعتم میخوابه.

دخترمنم دوماهشه اگ باخودشون باشه که مرتب میخان شر بخورن ولی من عادتش ندادم شیرش رو میدم رو پام خوابش میکنم یا گاهی هم که درحال شیرخوردن میخابه از دهنش درمیارم وقتی خوابش عمیق شد

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
2706