2737
2734
عنوان

مامانم بی محبته

141 بازدید | 12 پست

ازدواج کردم و خودمم مادرم .همیشه حسرت مادر های دیگران رو می ذیدم داشتم 

مادر و پدر م خیلی بی عاطفه ان .خوب بودن بعضی جاها از حق نگذریم ولی رفتار هاشپن توی کودکی باعث شد که ادم عقده ای بار بیام .الان یه لحظه میرم خونشون محاله اعصابم خورد نشه یا چشمم گریون نشه .خودشون مقصرن بعد که حرف می زنی میگن عین بچه ها دوست داشتیم .همینه ....بهشون میگم همون جور که اولاد به گردن مادر و پدرش حق داره .شماهم حق دارید ...خدا شاهده خیلی از نیاز هام که باید توی چارچوب خانواده رفع میشد نشد .هیچ وقت ...باعث شد یه دختر با کمبود های زیاد و عصبی و پرخاشگر تحویل جامعه ذاده شه 

الان از بس گریه کردم دارم خفه میشم 

مادر های ذیگه رو می بینم چقدر عاطفه دارن برای دختر هاشون غبطه می خورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدر و مادر بی عاطفه زیاده.غصه نخور.برای بچه ات جبران کن.بهش بگو دوستت دارم ب جای همه دوستت دارم هایی ...

مامانم کنایه به من می زنه تو برای بچت مادر خوبی باش ما دوس نداشتیم باشیم 

به من میگه خودت اولاد خوبی بودی خیلی...میگم محبت دیدم .محبت کنم ....خودتون باعث شدید بریده بشیم ازتون .

2731
مامانم کنایه به من می زنه تو برای بچت مادر خوبی باش ما دوس نداشتیم باشیم  به من میگه خودت اولا ...

خب خودشون اعتراف میکنن ک دوست نداشتن خوب باشن برات .میدونم سخته ولی سعی کن حرفا و کاراشونو فراموش کنی انرژی تو بذار برای محبت ب همسرت و بچه ات.

تو به من ظلم میکنی و من تو را می بخشم
2738
آفرین دختر گُل

ممنون 

بهش میگم مامان شد یه بار عاطفه داشته باشی.شد یه بار عین بچه ها دوس دارم نگی .اره یه در صد من مقصر باشم یه بخش هایی از زندگیم من مقصر بودم خب 

مامان تو و بابا بی تقصیر بودید 

شد یه بار انتقاد کنم به حرف دل دخترت گوش کنی شد ؟

همش میای اینجا زر زر می کنی 

برو بیرون اعصاب من رو نریز به هم 

این جواب حرف های منه

ممنون  بهش میگم مامان شد یه بار عاطفه داشته باشی.شد یه بار عین بچه ها دوس دارم نگی .اره یه در ...

خواهش میکنم.

میفهمم چی میگی درکت میکنم.اما حرف من اینه تو حالا ازشون جدا شدی فکرشونو بریز دور.میدونم جای خالی محبتشونو همیشه احساس میکنی شاید تا آخر عمرت.ولی با غصه خوردن و یادآوری رفتاراشون فقط و فقط کسی ک بیشتر از قبل ضربه میبینه تویی.

تو به من ظلم میکنی و من تو را می بخشم