2737
2734

راسی خودش غذا نمیخوره باید ب زور بدین تا سنگدان یکم پر بشه 

آبم بهش ندین غذایی ک میدیم باید آبکی باشه مثله بیسکویت مادر له شده تو آب

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست

یکم نون نرم خیس خورده بردار (اندازه عدس) با ی چیزی از بغل نوکشو آروم باز کن (مث دسته ی قاشق) بذار تو دهنش. اون از ترس یا سن کمش چیزی خودش نمیتونه بخوره.

یا ببرش پرنده فروشی ازونا بپرس که نوع پرنده رو میگن و اخلاق و غذاشم میگن. 

اگر نموند ناراحت نشی چون کوچولویه.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
واس 😆😆😆پسر خودم کم بود باید برا اینم غذای مخصوص بذارم

ن مخصوص نمیخواد 😂

من کلی از این کوچوها بزرگ کردم

ولی اگ میخواین  تا آخر عمر نگهداری  نکنین ببرین دامپزشک هزینه هم نداره چون حمایتیه

من کبوتر کوچولوم تا آخر عمرش نمیتونه پرواز کنه چون دیر فهمیدم موقعی ک از لونه افتاده کتفاش شکسته

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست

عزيزم يه كاسه بردار توش بيسكوييت پتي بور بريز با يكم اب رقيقش كن بعد با سرنگ نازك بريز تو دهنش ببين چجوري حالش خوب خوب ميشه😍😍😍😍بعدشم دستمال نرم بردار جوجه رو بذاري لاي دستمال اروم با دستمال ماساژش بده قشنگ دو سه روزه سرحال ميشه😍دوستم دامپزشكه اين كارارو كرده بود جوجه گنجشك ناتوانو قشنگ سرحال كرده بود و كم كم پرواز كردو رفت پيش پدر و مادرش😍

خداياشكرت....❤️ 
2740