2733
2739

من وحشتناک هوس میکنم جوری که دیگه نهایت باید دوهفته ای یبار یه ساندویچ فلافل یا همبر بخورم!پفکم خیلییییییی هوس میکنم البته خیلی چیزای مقوی هم میخورم ولی واقعا نگرانم جلو هوسمو نمیتونم بگیرم بزور همون یه هفته دوهفته روهم تحمل میکنم

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ماهی یا بار بخور خیلی مضره شور هستن و معلون نیست مواد اولیه چی هست منم یه بار همبرگر و پیتزا خوردم ولی بعدس حالم بد شد الانم خیلی دلم نیخواد ولی به ضرر و مسمومیت بارداری و سقط و زایمان زودرس و درد سرای بعدش نمیارزه 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
من

خب الان بچت هیچ مشکلی نداشت؟سرش کوچیک بشه یا زشت بشه البته خدایی نکرده؟؟؟

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
2738

بنظر من اگه فشارخون نداشته باشی یا کلا بارداری سالمی داشته باشی میشه خورد,اما در حد تعادل

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
ماهی یا بار بخور خیلی مضره شور هستن و معلون نیست مواد اولیه چی هست منم یه بار همبرگر و پیتزا خوردم و ...

دقیقا نمیدونم چرا انقدر بی ارادم😭😭😭😭

2706