2733
2734
عنوان

روبوسی شوهر با فامیل نامحرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4828 بازدید | 82 پست
اخه بدبختی من اینه که دخترای فامیل اونا پیشقدم میشن ولی من برای تلافی خودم باید پیشقدم شم این سخته. ...

دقیقاً مشکل منم همینه که دخترای فامیل شوهرم خیلی لارجن خودشون میان طرفش 

مثلاً یه دختردایی داره کم مونده بره تو بغلش بشینه😐 من به خون این دختردایی تشنه ام😥

ولی من از بچگی به پسرای فامیلمون دست نمیدادم که هیچ تا اونا بهم سلام نمیکردن من سلام نمیکردم😞 الانم اگه همو ببینیم اگه بهم سلام نکنن منم اصلاً نگاهشون نمیکنم😪

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیتونم تحمل کنم باید یکاری کنم دلم خنک شه 

اگه راهی پیدا کردی به منم بگو 

امشب همشون خونه مادرشوهرم دعوتن😤

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
2731
خب قبل از شما هم اینجوری بوده رابطه شون؟ اگه آره پس اوکیه. مدل احوالپرسیشونه

وا خب قبل رابطموو ن خیلی کارای دیگه هم میکرد نمیشه که همشونو انجام بده الان وارد یه مرحله دیگه از زندگی شده زندگی مشترک ینی نظر منم تو ادامه زندگیمون مهمه چی مهم تر از منه و چ ا من باید عذاب بکشم ازین رفتار 

وا خب قبل رابطموو ن خیلی کارای دیگه هم میکرد نمیشه که همشونو انجام بده الان وارد یه مرحله دیگه از زن ...

شما بیخودی عذاب می کشی خب

اگر قبلا هم اینطوری بوده، یعنی فامیلشون با هم راحتن و روبوسی دارن. خیلیا هم اینجورین. شما شاید ندیده باشی یا تو فامیلت نباشه

2740