2737
2734
عنوان

روبوسی شوهر با فامیل نامحرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4828 بازدید | 82 پست

منم همچین مشکلی رو دارم 

همه دختر دایی هاش باهاش دست میدن دختر خاله هاشم همین طور

بدتر از همه اینه که به من دستم نمیدن 

شوهرم خودش وقتی دید به من محل نمیزارن کم کم دور شد ازشون 

الان فقط مشکلم تو محرم شروع میشه چون بازم میان و شروع میکنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر عمه ی های شوهرم پیش شوهرم هی لباس لختی میپوشیدن دست میدادن منم هم به شوهرم‌گفتم هم به مادر شوهرم گفتم خوشم نمیاد مادرشوهرم هم به اونا گفت که دیگه جلو رضا اینطوری نکنین زنش خوشش نمیاد

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍
2731
تو هم با فامیلای خودتون روبوسی کن اکه اون ناراحت شد بگو چیزی که برای خودت میپسندی برای دیگران هم بپس ...

چه حرف خنده داری زدی تو فکر کن کسی که هیچ وقت باهات دست هم نمیداده یهو بپره بغلت ماچت کنه😂

2738
وقتي اين كارو ميكنن همون لحظه بهشون اخم كن و زهرچشم بگير حساب كار بياد دستشون رونده

بدتر لج میکنن باهاش چ کاریه با همسرش باید صحبت کنه یا یه مدت کلا بهشون محل نده ک بدونن براش مهم نیس دست بردارن ازینکار

واسه من زندایی شوهرم ؛ شوهرمو که میبینه میاد دست میده و روبوسی میکنه اما با من از دور سلام میکنه تازه وقتی هم که شوهرم مجرد بود هیچ از دورم به هم به زور سلام میکردن نمیدونم چه کرمی داره که میاد الان اینجوری میکنه؛ منم هربار میبینم این کاراشو به زنداییش میگم زندایی نامحرم میشه ها نباید روبوسی کنید اونم میگه بچه خودمه دیگه😐

روبوسی با نامحرم اخه؟؟؟؟؟؟مردا چقدر بد شدن من یه بار تازه عروس بودن پسر خاله شوهرم دستشو دراز کرد با هام دست بده من دستمو کشیدم دیگه نگاهمم نمیکنه اما جاریم دست داد اونم پررو شد بغلش کرد

♣️♣️♣️
چجوری حواست نبود     شوهرت چه بیخیاله    

بیرون بودم و غذامم رو گاز بود. عجله داشتم یهویی وارد خونه شدم دیدم مهمون سر زده داشتیم خیلی گیج شدم رفتم دست بدم و روبوسی کنم شوهرم از شدت خنده ی صحنه ای که دیده بود عین سوسک برعکس میخندید😂