2737
2734
بنظرم یکم کمتر  صحبت کن ، یکم سرسنگین شو، چون همیشه شلوغ بودی الان تو چشمش میاد یدفه ببینه ...

اره من کلا همه میگن دختر عاقل و با سیاستی هستم(تعریف از خود نباشه 😁) اما زندگی روز مره فک کنم 8 9 ساله هستم! همش شیطونی بگر بپر! اگر مریض باشمم ک کاملا افقی! 😐

باید کمش کنم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

4 ساله دارم الکی هم ذوق میکنم نخوره تو ذوقش😁

اخی اشکال نداره بابای منم اینجوره نه چهار سال بلکه بیست و شیش سال😂

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
2731
مردا رو پس گردنشون حساسن😞 منم یه بار زدم دعوامون شد😂😂😂😂

يكي از بزرگترين نقطه ضعف هاشونه😂😂

من از اون طريق زور ميگم به پسر خاله ام😁😁

When you fully trust someone without any doubt, you finally get one of two resaults:a person for a life or a lesson for life 👻
اره من کلا همه میگن دختر عاقل و با سیاستی هستم(تعریف از خود نباشه 😁) اما زندگی روز مره فک کنم 8 9 س ...

نه نمیخواد کمش کنی واسه یه زمان خیلی کوتاهی اینکارو کن تا متوجه بشه و اون هی واسه تو ذوق کنه و ادا در بیاره 

No Reply
2738
خودم ذوق میکنم به جای هردومون سعی میکنم اونم پا به پام بیارم

کی رو ؟         تو همین الان یه چیز دیگه گفته بودی هاااا         گفتی یکی برگرده   آدم بشه برگرده           کی ییی ییی   !    

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
کاش برای منم مهم نباشه

مردا مثل ما نیستن اخه 

این تفاوت به خاطر جنسیتمونه 

شوهر من اگر من خوشحال بشم خوشحال میشه ذوق نمی کنه ولی از نگاهش می فهمم خوشش اومده

من اینطور بیشتر دوست دارم احساس می کنم بهتره

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

کی رو ؟         تو همین الان یه چیز دیگه گفته بودی هاااا       &n ...

خخخخخخ

نه کلی میگم اگه طرفم اهل ذوق کردن نباشه سعی میکنم پا به پای خودم بیارمش

خدایاشکرت/ ممنون میشم با لایک هاتون و فالو کردن پیجم من رو حمایت کنین pendo.official