2733
2739
عنوان

کدوم بسته ایرانسل به صرفه تره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 77 پست
من ده گیگ میزنم واسه ۱۷روز ب ی ماه هم نمیرسه😕احتمالا شما فقط واسه نی نی سایت

نه اینستا و واتساپ . تلگرامم تازگیا حذف کردم 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
ماهی ۵ گیگ خیلی خوبه.من ۲۵ گیگ میگیرم کمم میاد همیشه.البته هم من هم دخترم زیاد فیلم دان میکنیم.از ای ...

اره من خیلی زن زندگیم نه😄😂🤣

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
555 و بزن بعد ماهانه رو انتخاب کن البته برا همه این نمیاد من چون بسته کم میگیرم اینطوریه.قبلا 3 گیگ ...

اها ممنون دوستم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
من 6گیگ میگیرم 17 تومن یه ماهه

منم 6میخرم با مالیات تقریبا 18میشه

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2738
من 6گیگ میگیرم 17 تومن یه ماهه

کدش چیه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
پس خیلی خوب نگه میداری

آره . دخترمم هرشب کارتون چنددقیقه ای می بینه و قصه صوتی هم گوش میکنه .امسال اشتباهی چندتا فیلمم دانلود کردم .فک میکردم از ۱۰ شب تا ۲ شب رایگانه . نگو اونوتایم رایگان نبوده .از دوشب تا ۱۰ شب فرداش رایگان بوده😶 نشستم ۶ گیگ دانلود کردم و در نهایت گوشیم ارور داد گف لامصب چقد داری دانلود میکنی . بخاطر همین امسال ده ماه بعد خریدم تموم شد 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
2706