2737
2739
عنوان

کسی به روز من دچار نشه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 27 پست
زودتر عمل کن راحت شی.با استراحت و اینا درد نکش الکی.اگه پاره شده باشه فردای عمل از شر درد خلاص شدی

آره تصمیممون برای عمل جدیه. فقط موندیم تو انتخاب دکتر و بیمارستان. 

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.

ناراحت نباش.ایشالا خوب میشی.میدونم چقد سخته.از این به بعد بیشتر مزاقب خودت باشی

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سالتونه مگه؟ نمیتونید پرستار تمام وقت بگیرید؟ 

۳۴ سال

پرستار برای چی؟ همیشه کسی هست پیشم. مثلا ممکنه یک ساعت تنها بمونم تو فاصله‌ای که شوهرم بره تا مامان یا خواهرم بیان. 

آره تصمیممون برای عمل جدیه. فقط موندیم تو انتخاب دکتر و بیمارستان. 

یه بار دیگه هم تو تاپیک گفته بودم بهت.خواهرم پیش دکتر افشین اسدی تو بیمارستان ولیعصر عمل کرد.راحت شد به خدا.بعدشم راحت زندگیشو کرد و دو تا بچه هم آورد .

2731
یه بار دیگه هم تو تاپیک گفته بودم بهت.خواهرم پیش دکتر افشین اسدی تو بیمارستان ولیعصر عمل کرد.راحت شد ...

خب من قزوینم

با چند تا دکتر هم تو تهران مشورت کردم اونا هم گفتن عمل

برام سخته بیام تهران عمل. تو ماشین که نمی‌تونم بشینم باید با آمبولانس بیام. بعد عمل هم نمی‌دونم وضعم چطوره. کسی که اونقدر باهاش صمیمی و راحت باشم که بعد عمل برم چند روزی خونش بمونم ندارم. 

2738
چی باعث این مشکل میشه؟ 

به من گفت سر خوردگی مهره‌ات مادرزادیه. ممکنه خیلیا داشته باشن تا آخر عمر اصلا متوجه نشن. 

من یک سالی بود کمر درد خفیف داشتم دو روز استراحت می‌کردم خوب می‌شد. 

اما دو هفته پیش یه چیز سنگین بلند کردم اینجوری شدم، تاپیکش هست. خدا باعث و بانی‌شو لعنت کنه. 

الهی به حق فاطمه ی زهرا هرچی زودتر از جات بلندشی خدارخیلی بزرگه انشالله تا عمل کردی سریع سرپا بشی ب ...

ممنونم