2737
2734
عنوان

شوهر ....

1628 بازدید | 79 پست

ديشب خونواده همسرم و مادر خودمو شام برديم بيرون 

من چون بچه چند ماهه دارم به شوهرم گفتم واسه من فلان غذارو سفارش بده من بمونم پيش بچه 

خلاصه غذاها اومد رو ميز و شوهرم و بقيه مشغول خوردن بودن ديدم واسه من غذا نگرفته گفتم غذاي من كوووو

گفت اااا يادم رفت واسه تو بگيرم و بيا با هم غذاي منو ميخوريم

چون ديشب همه مهمون ما بودن حرفي نزدم ولي خيلي جلو همه بهم برخورد و ناراحت شدم به خصوص مامان خودم

الان حالم داره ازش بهم ميخوره 

بعضي روزا كه از سر كار ميايم خونه من اول غذارو گرم ميكنم تا برم لباس عوض كنم و بيام ميبينم شوهرم نشسته غذاشو خورده و منتظر من نمونده

خدایا خیلی زود یه نی نی تپلی بهم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا. چطو زنشو یادش رف

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

چه کار زشتی؟ چجور میذاری بهت بی احترامی کنه؟؟ الان برخوردت باهاش چی بود؟

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

اگه از رو قصد این کار رو کرده که خیلی کار زشتی کرده خودت بهتر میتونی تشخیص بدی که از رو عمد بوده یا نه 

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞

حق داری ناراحت بشی بگو چرا اینکارو میکنی با آرامش باهاش صحبت کن تغیری ندیدی توام بشو مثل خودش قبل اینکه بیاد خونه غذاتو بخور یا زنگ زدی رستوران برای اون غذا نگو بعدش بگو ببخشید یادم‌ رفت که ببینه کارش زشته

ینی چی واسه تورو یادش رفت😟😟😟هفت جدشو بیار جلو چشماش تا دیگه یادش نره چقدر حس بدی داشتی اون لحظه

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 

عزیزم 

هر چند همسرت شکمو باشه یا پرسنه دیگه تحمل 5 دقیقه ادم و نمیکشه که

بهتره بهش تذکر بدی اونم با زبان خوش

یا مثلا خودت منتظر بشی برای غذا وقتی اومد بگی عزیزم منتظرت موندم تا شما هم بیای

2706