2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سونو ان تی ب منم گفت ب احتمال زیاد دختره ولی سونو بعدی گفت صدرصد پسره🤣🤣اگ بگن ۹۰درصد پسره بیشتر درست درمیاد تا اینکه بگن دختره چون میگن دوتا تخمدان این طرف واونطرف شکم هست ک بعد از هفته ۱۱ میرن داخل کیسه بیضه شایدم همونجا بمونن وتخمدان باشن واسه همین نمیشه گفت درسته چندهفته صبر‌کن سونو بعدی مطمن میشی 

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2738
بله رژیم داشتم

انشالله  که هر چی خیر و به صلاحت باشه پیش بیاد 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
سونو ان تی ب منم گفت ب احتمال زیاد دختره ولی سونو بعدی گفت صدرصد پسره🤣🤣اگ بگن ۹۰درصد پسره بیشتر در ...

کاش واسه منم اشتباه شده باشه دل تودلم نیس میشه شمام بزارین خانم گل

کاش آرزوهامون آرزو نمی موند😔
کاش واسه منم اشتباه شده باشه دل تودلم نیس میشه شمام بزارین خانم گل

واسه من ۴سال پیش بوده رفتم سونو 

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2706