2733
2734

اونم از اون گرون ها😶اما پلاک هنوز به اسمش نیست ماشین قبلیش هم معلوم نیست کجاست به دادگاهم که نمیاد

خانما چه کارمیشه کرد؟چجور اون ماشین توقیف شده رو میشه پیداکرد؟خیلی حرص میخورم همونیه که میگفت پول ندارم😔😔میگفت برو خونه بابات میام طلاقت میدم

اصلا تو هنگ ام

عزیزم چرا انقد غصه پولو میخوری بیش تر از طلاق ناراحت باش . به نظرم رو طلاقت تجدید نظر کن

گلم شما مگه مشکلات زندگی منو میدونی که قضاوت میکنی من تلاش کردم ولی نشد غصه پولو نمیخورم ولی روانیست من زجر بکشم هم از نظر روحی هم جسمی ولی اون تو کیف خودش باشه خداروشکر به پول محتاج نیستم ولی اینجور آدما باید بدونن دختری که باهزار آرزو ازدواج کرده رو ول نمیکنن همینجوری بی دلیل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مهریه گرفتن سختیهای خودشو داره کم پیش میاد یه نفر راحت بتونه مهریشو بگیره . اگه شکایت کنی خودشون مید ...

دوماهی میشه شکایت کردم اموالشم توقیف شده ولی بعضی چیزارو از قبل جابه جاکرده واینکه ماشین جدیدخریده تازگیا