2737
2734
عنوان

بیاین از خدا حرف بزنیم..دل تنگشم

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی ناامیدترین آدم ها هم ، امیدشون به خداست  خدا خیلی به من لطف کرد ، من هر نفسی که میکشم شکرگ ...

خداروشکر عزیزم همیشه در پناه خدا

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2731
نه گلم هنوز دوسالش پر نشده، اواخر 96 به دنیا اومد.

چ‌ جالب پسر منم اواخر ۹۶، از شیر باید کم کم بگیرمش ولی پوشکشو میذارم بعد دوسالگی، منک رو تصمیم خیلی مصرّم دگ با قران بازکردنم ک خدا دلمو حسابی قرص کرده توکل بخدا، شمام ب فکر باشی خیلی خوبه

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
اگر بزارم و به لطف خدا باردار بشم، اختلاف سنیشون میشه دو سال و نیم

اره دگ خییلیم خوب میشه من ک بچه های دخترعمومو میببنم با این اختلاف سنی کیف میکنم فقط باهم بازی میکنن و خوش میگذرونن

بچه ها من هیچی از خونه داری ، نه از مهمونداری ، نه از بچه داری ، نمیدونم 

هنوز یکسال نشده ازدواج کردم 

اقدام کردم برا بارداری ، فک نکنم باردار شده باشم 

ولی اگر باردار شدم کمکم کنید چون هیچی نمیدونم 

چ‌ جالب پسر منم اواخر ۹۶، از شیر باید کم کم بگیرمش ولی پوشکشو میذارم بعد دوسالگی، منک رو تصمیم خیلی ...

وای عزیزم چه جالب. ان‌شاالله سالم باشن و سال 99 نی‌نی‌ رو بغل کنی.منم خیلی دلم میخواد، شوهرم که از من اشتیاقش بیشتره. ولی نمیدونم چرا تردید دارم، کاش منم استخاره میگرفتم و مثل تو برام درمیومد تا مطمين بشم. البته معلومه که نیتت خیلی پاک بوده که دقیق واست اومده  

2738
وای عزیزم چه جالب. ان‌شاالله سالم باشن و سال 99 نی‌نی‌ رو بغل کنی.منم خیلی دلم میخواد، شوهرم که از م ...

ممنونم ازت نظر لطفته😘 دارم میمیرم دختردار شم ولی ب خدا گفتم زورت نمیکنم اگه دوس داری و ب صلاحمه بده، شمام اقدام کن پشیمون نمیشی اولش سختی داره ولی می ارزه ، اختلاف سنیشون کم میشه دگ ماام پروژه بچه و پوشک و..‌ میبندیم ب کارامون میرسیم😉😉

بچه ها من هیچی از خونه داری ، نه از مهمونداری ، نه از بچه داری ، نمیدونم  هنوز یکسال نشده ازدو ...

عزیزم انشاالله بسلامتی نگران نباش همیشه اول از خدا کمک بخا، اینجا جای خوبیه درمورد هرمسئله ای میتونی مشاوره بگیری

چ‌ جالب پسر منم اواخر ۹۶، از شیر باید کم کم بگیرمش ولی پوشکشو میذارم بعد دوسالگی، منک رو تصمیم خیلی ...

همسرتم نی نی سوم میخواد مخالفت نمیکنه ؟ آخه من پسرم 3سالشه حتی میترسم پیش شوهرم مطرح کنم نی نی دوم بیاریم ولی خودم خیلی دلم میخواد اگه ان شاالله اقدام کنم آذر ماه اقدام میکنم اگه شد که شد نشد باز تا سال دیگه

پسرای خوشگلم مامان عاشق تونه😍🤰
همسرتم نی نی سوم میخواد مخالفت نمیکنه ؟ آخه من پسرم 3سالشه حتی میترسم پیش شوهرم مطرح کنم نی نی دوم ب ...

ن مخالفت نمیکنه کلن عاشق بچس طفلی همه تلاششم میکنه از لحاظ مالی، اگه شرایطشو دارید تردید نکنید واقن خواهرانه میگم اختلاف سنی کمتر خیلی خوبه ، کم کم عنوان کن مثلن اگه با بچه های فامیل بازی میکنه بگو بچم کاش خودش خواهربرادر داش و... بگو از تو یدونه کمه میخام بیشتر داشته باشم😆

ن مخالفت نمیکنه کلن عاشق بچس طفلی همه تلاششم میکنه از لحاظ مالی، اگه شرایطشو دارید تردید نکنید واقن ...

ان شاالله دعا کن برای زندگیم عزیزم😙

پسرای خوشگلم مامان عاشق تونه😍🤰
ان شاالله دعا کن برای زندگیم عزیزم😙

چشم عزیزم انشاالله ب همه آرزوهاتون برسید ک خاطره شن ☺

2706