2737
2739
همیشه حس خوبی به کاربریت داشتم😘😘😁

لطف داری عزیزم      

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای تازه از خدامه همون ی بار رضایت بده ، بعضی شبا میره تا پارکینگ و میاد بازم رابطه میخواد میگه خودت ...

ازاین دست مسائل دیدم وشنیدم مردا نمیان واکثرهم دارونمیخورن درضمن دوستم آیاهمسرشما تنوع طلب هم هست؟تو زندگی عادی تعادل اخلاقی داره؟منظورم شخصیت رفتار

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2728
نمیاد میگه تو خودتم میخوای من میدونم من میفهمم، اصلا اهل سردی نیست ک نیست

شاید ارثی پدر برادر ازخانماشون چیزی نشنیدید؟اگ تنها همسرشماس حتما باید مشاوره برید و بعدش مشاور جنسی حتی شده خودت تنها

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

😅😅😅خندم گرفت ب سوالت نصفه شبی

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
نمیاد میگه تو خودتم میخوای من میدونم من میفهمم، اصلا اهل سردی نیست ک نیست

شغلش چیه خخخ خسته نمیشه

2738
اسی تو غذاش سرکه و کافور بریز شورت قرمزم اصن نپوش 😐😐

وای خندم گرف اینطور ک این بنده خدا میگ همسرش فکرش فقط یه چیزه این خانم جلوش چادرم بپوشه بی فایدس دائم تحریک فک نکنم به رنگها هم زوم کنه 

وای خندم گرف اینطور ک این بنده خدا میگ همسرش فکرش فقط یه چیزه این خانم جلوش چادرم بپوشه بی فایدس دائ ...

اره خیلی خطریه میگه میره تا پارکینگ برمیگرده رابطه میخاد دوراز‌جون شوهره اسی مامان بزرگمینا مرغ و خروس دارن یروز انقد خروسه رف بالا و اومد پایین شبش مرغه مرد دلم ریش شد خروسه سادیسم داش خاک برسر

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
اره خیلی خطریه میگه میره تا پارکینگ برمیگرده رابطه میخاد دوراز‌جون شوهره اسی مامان بزرگمینا مرغ و خر ...

من زیاد دیدم وشنیدم جدی طرف دم به دقیقه بخواد ولی اکثرا بیمارن و مقاومت دارن نمیان دکتر خندم نیار اون خروسم گرمی خورده بود لابدخخخ

بخوابم فردا ادامه بحث شبخوش

بفکرش بودم اینکارو بکنم اما فک نمیکردم اینجوری باشه دو ماه خیلیه  شما گذاشتی عزیزم راضی هستی ؟ ...

من نذاشتم دختر عمم گذاشته آره بعد دوماه استراحت دیگه همه کار میکنه و باشگاه هم میره

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2706