2737
2739
عنوان

شمارتون رو به برادر شوهر و همسر خواهر شوهرتون میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1841 بازدید | 103 پست
من شوهرٍ خواهر شوهر ندارم. ولی برادرشوهرام همه شون دارن شماره مو. کلا آخه سر شماره و این چیزا حساسیت ...

خب من اون وسط بگم شماره نمیدم ؟ 

بگم واسه نوید بفرس؟ 

نمیگن واسه چی؟ 

مخصوصا اینکه اونا اصلن رو شماره حساس نیستن 

ولی شوهرم کلا میشناسه دامادشون رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این بستگی به مسائل فرهنگی و روابط درونیه خانواده ها داره،اینجور که مشخصه شما در یک خانواده ی مذهبی و متعصب هستید که هر رابطه ای و مشخصا جنسی و تحریک آمیز میبینن.شما خودتون باید حتما رعایت میکردین.😕

2731
اره واقعن زشت میشد ..اگه من بودم خیلی بهم بر میخورد

اره 

من خودمم همینطورم بدم میاد 

حالا اگه چیزی ازش دیدم به شوهرم میگم 

بلاکشم میکنم 

حالا که بنده خدا فعلا یه کلیپ رو فرستادا

برادرهای شوهرم که دارن ولی شوهر خواهر شوهر ندارم اگه داشتم فکر میکنم شوهرم نمیزاشت شماره بدم چون بال ...

داماد داریم تا داماد من شوهر یکی از خواهر شوهرما عین برادرم دوس دارم

2740
اره  شوهرم میگه این هیزه  خب آخه اون وسط زشت بود یهو بگم بفرس واسه شوهرم  خواهر شو ...

مهم شوهرته که باهات دعوا نکنه، شما اینو می گفتی، اون ازت طرفداری می کرد

ولی کرم داره که گفته شمارتو بده، شوهرت هم میدونه، یه جورایی مردها با هم زد و بند دارن

می خواسته حال شوهرتو بگیره و تو هم کمکش کردی ناخودآگاه

اره  من خودمم همینطورم بدم میاد  حالا اگه چیزی ازش دیدم به شوهرم میگم  بلاکشم میکن ...

من واقعن تعجب میکنم چرا شوهرتون گیر داده...البته من هنوز مجردم و شاید اینجور مسائل رو هنوز نمیتونم درک کنم اما از نظر من واقعن شماره دادن چیز مهمی نیس ک همسرتون ناراحت شه..البته بستگی ب فرهنگ خانواده همسرتونم داره

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻
خب من اون وسط بگم شماره نمیدم ؟  بگم واسه نوید بفرس؟  نمیگن واسه چی؟  مخصوصا اینکه ...

آره دیگه، بگو واسه شوهرم بفرست. اشکالی نداره که. چیزی گفتن، بگو شرمنده واسه خودمم عجیبه ولی شوهرم حساسه. کلا قضیه رو از گردن خودت ساقط کن بنداز گردن شوهر.