2733
2739

دوستان من دوتا دوست داشتم باهم صمیمی بودیم پارسال همین حدودا بود تقریبا خونه یکیشون دعوت بودم بعد یه اتفاقی افتاد بینمون بهم خورد و از طرف اونا خیلی بهم توهین شد و خلاصه بگم که با یه حال بدی ترکشون کردم .

دیگه بعد از اونروز ارتباطم رو قطع کردم یکیشون که دیگه اصلا سراغی ازم نگرفت یکیشون هم تک و توک بهم اس ام اس میداد و منم کوتاه جواب میدادم  تا اینکه فهمیدم باردار شده ینی خودش چن وقت پیش گفت ماه سومم هستم حالا من امشب از رو تنهایی و اینکه دلم میخواست جنسیت بچش رو بدونم وسوسه شدم بهش پیام دادم که رفتی برا تعیین جنسیت و یکم احوال پرسی و اینا .
حالا یه جورایی ام یه حسای مزخرفی دارم انگار به خودم بدی کردم .
چون به خودم قول داده بودم از کسایی که باهام بدی کردن و بهم توهین کردن دوری کنم حالا زدم زیر قولم با خودم 😣😣 (چون دوستام خیلی بهم بدی کردند تمامشون رو گذاشتم کنار که ناراحت نشم دیگه)
ینی کار بدی کردم ؟ نباید دیگه پیام بدم ؟ نباید دیگه خبری بگیرم ؟؟؟؟ 😥😥
نمیدونم اصن شما بگین 😦😦😦

جا من بودین چ حسی داشتید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اره اگه توهین شده کارت بد بوده منم یکی از دوستام لیخود و بی جهت مث سگ پاچه مو گرفت حالا تو مهمونیا و ...

😟😟😟😟 

اه وسوسه شدم هرسری تینجوری میشدم جلو خودم رو میگرفتم نمیدونم چرا این سری از دستم در رفت اه اه 

منم یه دوست صمیمی داشتم بعداز ازدواج دومش با هم قطع رابطه کردیم 

تقریبا دوسال از هم خبری نداشتیم 

من چند شب بود خوابشو می دیدم 

همش به خودم می گفتم که قراره حتما یجا ببینم ش

وقتی دیدمش بهش اینجوری میگم اون جوری میگم 

ولی یه روز صبح مامانم زنگ زد گفت دوستت فوت کرده بیا بریم تشییع

هنوز دارم خودمو میخورم که چرا من دوباره پا پیش نزاشتم چرا دوباره بهش پیام ندادم حداقل روز ای آخر میتونستم باهاش آشتی کنم

بنظرم کار درستی کردی و شاید لازم باشع یک فرصت دوباره به دوستات بدی 

فرصت زیاد داشتن نمیدونم

از یه طرفم یه سال گذشته از یه طرفم دلم ارتباطات میخواد از یه طرفم هنوز ناراحتم و دلگیر 😔😔

دیگه پرسیدی تموم شد ، برای دفعه ی بعد فقط تولد بچه ش رو تبریک بگو و دیگه کاریشون نداشته باش

چه کنم دیگه وسوسه نشم 

تازه یه بارم میخواستم برم ببینمش کادو هم ببرم 😐😐😐😐😐😐

2706