2733
2739
عنوان

وای خانوماا تورو قران بیاین ارومم کنین جاریم بچش سقت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1958 بازدید | 159 پست

اون یکی خالم چن روز پیش خابش و دیده بود ک انگار بارداره ولی شکم نداره بش گفته تو ک بارداری شکمت کو گفته بچم تو پهلوامه خیلی تو خواب میکه گریه کرده برام ک این اتفاق افتاده براش

اصلا فیلم نیس خداشاهده الان ک دارم مینویسم اشکام بند نمیاد خیلی سخته اسم بزاری سیسمدنی تهیه کنی دو س ...

عزیزم میدونم فیلم نیس و از ته دل ناراحتی

ولی منم میگم بری اونجا راحت باش و خودمونی یعنی خود اصلیت باش تو رفتار و اخلاقت حس درونیتو منتقل کن

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقدر سقط بچه ی جاریتون روتون تاثیر داره؟؟؟    

خیلی بقران قسم اخه نکه خودم تو اقدامم ارزویه بجه دارم میدونم با این سختی باردار شی بعد این اتفاق بیفته برات

2728
من ی ساله ک تواقدامم بار دار نمیشم بعد گفتم خودم نمیخوام بنظرتون ببرمش پیش دکتر خودم ؟؟

نه

عزیزم چرا نمیتونی عادی باشی؟؟؟؟؟

به شما چه ببریش دکتر؟؟؟؟

پس فردا بگن فلانی بردش فلان دکتر بد بود وبدتر شد وفلان

عیادتتو برو همین

کس وکارداره میبرنش دکتر

🌿اللهم عجل لولیک الفرج🌿
من کسی قهر کنه مرده برام

زمانی حق داری ک طرف واقعا مقصره ولی اگ خودت مقصر باشی و تو قهر طرف واست بمیره مطمئن باش خیلی قبلترش توم واسش ی مرده ب حساب اومدی

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
برو و نترس کسی که مشکل بزرگی پیدا میکنه مثل مرگ و میر فکر میکنه داره تقاص پس میده و دشمنای قبلش رو ...

به جرات میگم از روزی که وارد این سایت شدم تاحالا امضای هیییییییییچکس به چشمم نخورده ولی اتفاقی امضای شمارو دیدم و مطالعه کردم تاپیک وممنونم

2740
عزیزم جنین دیگه هر لحظه ممکن سقط شه،شوهر شما چرا گریه کرد ،،،دست تو چرا میلرزه ،،،،مگه خیلی وقته منت ...

ن اخه اولین نوه بوده بعد سنشون زیاده احتمال داره دیگه نتونه باردار شه زبونم لال

نه عزیزم چرا نمیتونی عادی باشی؟؟؟؟؟ به شما چه ببریش دکتر؟؟؟؟ پس فردا بگن فلانی بردش فلان دکتر بد ...

راس میگیاااااا فردا بزنه دوباره باردار شه من نشم میگه این مشکل داره باردار نمیش