2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دندون عقل نهفته‌ی کاملا افقی خفته در استخونم، تنها دندون عقل باقیمونده‌م که جرات نکردم جراحیش کنم، از صبح داره فشار میاره و درد می‌کشم و نیم‌ساعت پیش یهو دیدم اوا، یه تیکه از دندون کناریش خرد شد افتاد

حالا دندونم سوراخ شده

وای دارم می‌میرم از ترس و حس بد

‏"ما میتونیم با هم مخالفت کنیم و همزمان همدیگه رو دوست داشته باشیم، مگر این که مخالفت تو با من، ریشه در سرکوبی که من تجربه میکنم داشته باشه و منکر انسانیت و حق بقای من باشه"‏_جیمز بالدوین
2728
سلام، شبتون بخیر دخترم ۸/۵ ماهشه، نمی خوابه خودم هم مریضم، سرگیجه شدید دارم😢😢😭😭

سرگیجه ات ممکنه از گوش میانی باشه چه مدل سرگیجه ست اگر تعادل نداری از گوشته..شبها میخوابی حتما پنبه بزار باد کولرم نره تو گوشت استرس و اعصاب خوردیم نداشته باش؛اگر چشات سیاهی میره کم خونیه..

اگر مشکل گوش داری قطره فیجن‌ سرچ کن خیلی به دردت میخوره..

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2740
سرگیجه ات ممکنه از گوش میانی باشه چه مدل سرگیجه ست اگر تعادل نداری از گوشته..شبها میخوابی حتما پنبه ...

بللله دکتر رفتم، نمی تونستم از زور سرگیجه حرف بزنم، گفت گوش داخلیه، ولی باید صبر کنم خوب بشه

2706