2733
2734
عنوان

خواهش میکنم دلداریم بدین خیلی حالم گرفتس

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من انتخاب همسرم بودم تودانشگاه وخانواده شوهرم مخالف شدیییدومابدون اطلاع اوناعقدکردیم الان 12سال میگذ ...

انشالله همه چی بروفق مرادتون باشه باعث وبانیش هرمی هست خداخودش جوابشوبده

يه چيزى برام سواله با اين رفتارشون براى چى رفتى خونشون ظرفاشونو شستى؟ اگه تا اين حد باهاشون صميمى هستى پس چرا جواب سلامتو نميدن؟ 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
من انتخاب همسرم بودم تودانشگاه وخانواده شوهرم مخالف شدیییدومابدون اطلاع اوناعقدکردیم الان 12سال میگذ ...

ان شالله که خوش بخت باشید وعشقتون پایدار،ولی عزیزم به نظرم حق دارن خانواده همسرتون چون کارتون درست نبوده بدون اطلاع خانواده همسرتون عقد کردید،بالاخره یه عمر زحمت کشیدن پسرتربیت کردن باید هرجوری شده راضیشون میکردید،منم خودم پسر دارم اگه یه روز همچین کاری کنه هیچ وقت خودش وهمسرش رونمیبخشم،واینم اضافه کنم ماهم یه موردمثل شما تونزدیکانم دارم ومتاسفانه مادر شوهره بعد ده سال وبا وجود نوه هنوز عروسش رو قبول نکرده ویک هفته دوستن باهم دوسال قهر(منم ازنزدیک شاهد آب شدن مادرشوهره بیچاره هستم)که چه خون دلی میخوره وآرزو داشت تشریفات عروسی و عقد پسرش رو انجام بده وبا دل خوش براش زن بگیره،دختروپسر عاشق هم بودن و الان به خاطر ضربه نخوردن بچه باهم زیر یک سقف هستن سه بار تا پای طلاق رفتن وبه خاطر بچه برگشتن چون مادر شوهره هر جوری شده نمیخواد این عروس رو قبول کنه و باهاش میجنگه،امیدوارم زندگی شما پایدارباشه

2738
انشالله همه چی بروفق مرادتون باشه باعث وبانیش هرمی هست خداخودش جوابشوبده

سلام عزیزم تاپیکاتو خوندم ولی متوحه نشدم شما از اون آقا که گفتین استادتونن جداشدی؟؟ واینکه الان ازشون ناراحتی همونی هست که مادرش میخواست حلقه بیاره؟

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
ان شالله که خوش بخت باشید وعشقتون پایدار،ولی عزیزم به نظرم حق دارن خانواده همسرتون چون کارتون درست ن ...

مادزشوهرمن کلاباازدواج مخالفه وسه تاپسردیگه اش هن زندگی خوبی ندارن چون سیاستش اینه ازترس حرف مردم بازورمیزاره ازدواج کنن ولی بعدش زندکیشونویخ میکنه وعروسارومیزنه کنارماخیلی تلاش کردیم ولی راضی نشدفقط عقدرونبودن ولی عروسی وحنابندون وپاتختی بودن