2733
2739

دست پسرمو پشه گزید.خیلی میخارید. یه حلقه خیار گذاشتم روش و از آبش مالیدم بهش خوب شد

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یکم جوش شیرین با اب خمیر کن بزار روش

تاثیر داره؟

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
من پماد میگیرم از داروخونه،،پمادا میکروب اون پشه رم از بین میبرن،،حتما بگیر

چه پمادی؟

چه خوب ممنون که گفتی واقعا خارشش خیلی بده

خواهش میکنم🏵

2738
خیار چه جالب و چه ساده مرسی عزیزم

خواهش میکنم عزیزم🌹

ماست بمال روش 

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
چه خوب ممنون که گفتی واقعا خارشش خیلی بده

پماد کالامین خوبه

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
واقعا اگه جز این بود فک میکنی پس برای چی من اینو گفتم

آخه منم تو نت خوندم ولی تجربه نکردم. میخواستم بدونم شما تجربه کردی یا تو نت خوندی. ممنون عزیزم

آخه منم تو نت خوندم ولی تجربه نکردم. میخواستم بدونم شما تجربه کردی یا تو نت خوندی. ممنون عزیزم

یبار داداشم ک ۲سالش بود از این زنبورای خیلی بزرگ  نیش زد زود جوش شیرین گذاشتم نه درد کرد نه خارید  با اینکه زنبور ب اون بزرگی نیش زده بود

ولی تنها برا خارش نه تجربه نکردم