2733
2739

سلام خانمای گل دوست دارم برای خودم درآمد داشته باشم دوست داشتم درس بخونم ولی هزینه دانشگاه آزاد زیاد و میترسم بعدا نتونم کاری داشته باشم و الان هم دارم برای کنکور میخونم  .انشالله اکه قبول بشم قضیه فرق میکنه ولی اگه قبول نشدم .به نظرتون برم آرایشگری یا خیاطی 

علاقه به جفتش هم دارم تا حدودی

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرایشگری باید نقاشیت خوب باشه

خیاطی هم تجسمت و حوصلت باید زیاد باشه

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2728
به کدومش بیشتر داری؟

اصلا نمیتونم بگم به کدوم بیشتر به هرکدوم فکر میکنم ومعایب ومزایبشو میبینم زده میشم یا علاقه پیدا میکنم 

منم سه ساله ی ارایشگا شاگردم 

پول میدم بهشون 

کار هم میکنم براشون 

مو ویو میکنم و بابلیس میکنم و ارایش ساده بعضی همراهی ها 

اما پولشو استادم میگیره 

زورم گرفته و حالم از ارایشگری داره ب هم میخوره 

دلم میخواد برم ناخن کاشتن یاد بگیرم 

علاقه زیادی دارم اما پولشو ندارم😂😂😂

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
2738

هردوتاش خوبه.‌اما نظرم اینه یه کار انجام بده مثلا از ارایشگری یا کاشت ناخن مثلا یا فقط شینیون. برا خیاطی هم مثلا فقط دوخت لباس مجلسی . اینجوری تخصصی کار کردن بیشتر جواب میده.

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
منم سه ساله ی ارایشگا شاگردم  پول میدم بهشون  کار هم میکنم براشون  مو ویو میکنم و ...

شوهرم میگه یاد بگیر مغازه برات میگیرم 

بعدم منطقه ای که ماهستیم یه کم از ارایشگری یا خیاطی سر دربیاری پول پارو میکنی 

اصلا نمیتونم بگم به کدوم بیشتر به هرکدوم فکر میکنم ومعایب ومزایبشو میبینم زده میشم یا علاقه پیدا میک ...

عزیزم ببین بزار راهنماییت کنم الان همه بیشتر لباس های آماده بیشتر میپسندن حتی هزینه لباس دوخته شده بیشتر درمیاد اما آرایشگری کار تو بورسیه همه لازمش دارن باید سلیقه داشته باشی و علاقه علاقه علاقه.. علاقه خیییلی مهمه آرایشگری کار پردرآمدیم هست 

عزیزم ببین بزار راهنماییت کنم الان همه بیشتر لباس های آماده بیشتر میپسندن حتی هزینه لباس دوخته شده ب ...

ممنون عزیزم ❤