2737
2734
عنوان

مامانا باردارا آیا به سوال من جواب میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 38 پست
من خیلی رابطه داشتم که رحمم باز شد بچم اومد ۲۲هفته..الان شوهرم میگه باردار شدی نگات هم نمیکنم😅

بچه ت زنده موند؟؟؟؟

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
من خیلی رابطه داشتم که رحمم باز شد بچم اومد ۲۲هفته..الان شوهرم میگه باردار شدی نگات هم نمیکنم😅

۲۲هفته؟؟

موند برات؟

منم خیلی داشتم اما هنوز باز نشده😑دوس دارم زودتر بیاد

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میتونم‌بگم ولی خوب دوست ندارم براش کم بزارم  چقد خنگم واقعا خوهرم‌کل دوران حاملگیش نمیزاشت شو ...

وقتى دارى اذيت ميشي  ناچارى اينجورى بگى 

ميتونى فاصلشون رو زياد كنى مثلا هفته اى يكى دوبار

2740
واااقعا؟ یعنی سقط شد؟

اره...دلیل زایمان زودرسم باز شدن رحمم بود‌.ولی خودم رابطه داشتم..یکی از دلایلش این بود به نظرخورم

برای باردار شدنم یه صلوات میفرستن؟ممنونم از همتون.ایشالله همتون حاجت روا بشین.                                        

زیاد باشه باعث زایمان زودرس میشه هاااا

اینا رو واسه همسرت توضیح بده شاید واقعا نمیدونه .

بگو ب هفته ای 1بار برسونش تا نی نی بیاد بعد ..

حالا یخورده هم اذیت شن چی میشه !!!!! تو هم اذیتی باید درک کنه 

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!
میتونم‌بگم ولی خوب دوست ندارم براش کم بزارم  چقد خنگم واقعا خوهرم‌کل دوران حاملگیش نمیزاشت شو ...

مشگلی برا بچه بوجود نمیاد. خواهرتم قطعا اشتباه کرده. مثل خاهر منم اینطور کرده بود۱۰سال پیش.

منم با شوهرم زیاد رابطه داشتم و مشکلی هم بوجود نیامد شکرخدا.

اگر خودت بی میلی این طبیعیه و حق توئه که شوهرت بدونه شرایطت خاصه و رابطه رو کمتر کنه. عذاب وجدان هم نگیرتت . هرکاری که ب نظر خودت درسته انجام بده. تا حدی باهاش همکاری کن. مثلن دوبار در هفته و زیاد طولش نده ک اذیت نشی

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
زیاد باشه باعث زایمان زودرس میشه هاااا اینا رو واسه همسرت توضیح بده شاید واقعا نمیدونه . بگو ب هفت ...

من خیلی اذیت میشم 

روزای تعطیل هم که خدا به داد من برسه 😐

چرا خودشون درک ندارن واقعا 

چندبار گفتم‌ بهش سنگین شدم‌خستم خوابم میاد ولی نمیفهمه

زیاد باشه باعث زایمان زودرس میشه هاااا اینا رو واسه همسرت توضیح بده شاید واقعا نمیدونه . بگو ب هفت ...

زایمان زودرس در اثر ارضا داخلی مرد و همچنین ارضای زن پیش میاد. اگه رابطه بدون این دوتا باشه خطری نداره و این احتمال از بین میره

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
2706