2410
2553

من هفت ماهه باردارم از شانس بد من از وقتی حامله شدم شوهرم از لحاظ رابطه جنسی خیلی فعال شده ومن برعکس خیلی خیلی سرد شدم 

شوهرم هرروز رابطه میخواد قبلنا بازم یه چیزی ولی الان دیگه خیلی سنگین شدم نمیکشم واقعا !واز یه طرف هم دوست ندارم شوهرم ناراحت شه !

موندم خواهش میکنم یه راهکاری به من بدید 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

من خیلی رابطه داشتم که رحمم باز شد بچم اومد ۲۲هفته..الان شوهرم میگه باردار شدی نگات هم نمیکنم😅

برای باردار شدنم یه صلوات میفرستن؟ممنونم از همتون.ایشالله همتون حاجت روا بشین.                                        
از طرف دكتر بهش بگيد براى بچه خوب نيست و بايد بيشتر احتياط كنيم

میتونم‌بگم ولی خوب دوست ندارم براش کم بزارم 

چقد خنگم واقعا

خوهرم‌کل دوران حاملگیش نمیزاشت شوهرش بهش دست بزنه میگفت واسه بچه خوب نیست

من فکر میکنم از قبل همسرت رو اینجوری عادت دادی چون شوهر منم اینجوری بود ولی من تا متوجه شدم کنترلش ...

چه خوب..شوهر من برعکس به زور میخواد‌...خونه تکونی داشتم وسط خونه تکونیم اومدخلاصه.....منم خسته بودم داغون افتضاح..اصلا درک نداره

برای باردار شدنم یه صلوات میفرستن؟ممنونم از همتون.ایشالله همتون حاجت روا بشین.                                        
2706