2737
2739
عنوان

بعد از ده سال هنوز نميتونم جواب تيكه هاي خواهرشوهرمو بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 59 پست
شوهر من كه اصلا هيچ منو نميبينه ازش نا اميد شدم 

پس واسه کی داشت قاشق میورد 

اگه نمیدید که نمیفهمید قاشق نداری 

یکم قدرشناس باش 

اونام خانواده اشن نمیتونه بندازشون دور که 

اون همه رو میبینه مردا حوصله خاله زنک بازی ندارن قاط میزنن 

فقط واسه تو هم قاط نمیزنه دو طرفه میزنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا خب رفتارش تو خونہ چطورہ

از وقتي بچه دار شديم تو خونه راه ميره از همه چي ايراد ميگيره بعد من اونروز ناراحت بودم گريم گرفت نيومد بپرسه چته؟ بعد دخترخالش توي مهموني داييش ناراحت بود هي ميرفت ميگفت از هر چي ناراحتي بگو به من 

اومديم خونه هم هي ميگفت بيچاره خيلي ناراحت بود دلم واسش سوخت

2731
باشوهرت حرف بزنی چی ازت حمایت میکنه یا ازاون مدلاس که فقط سکوت میکنه?

باهاش حرف بزنم؟؟؟؟😕

بهش بگم خواهرت فلان كارو كرد گردنمو ميزنه

مگه جرات دارم حرف از خانوادش بزنم

بهش بگم كاراي خانوادشو دادو بيداد ميكنه شروع ميكنه صدتا شرو ور از خانواده من در مياره كه اصلا م ...

شاید بد بیان میکنی با محبت وشوخی حرفتو بگو وقتی خانوادہ ی شوھرت بی احترامی بھت میکنن سریع بھش علامت بدہ بزار با چشم خودش ببینہ ھمہ ی مردا اولش مقاومت میکنن ولی کم کم میفھمن کی خوبہ کی بد

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
ببین عزیزم خودت باید بہ شوھرت بگی چی بہ چیہ مردا بہ جزئیات توجہ نمیکنن اگہ نگی نمیفھمہ ولی اگہ بدونہ ...

به اون نميشه بگم ديوانه وار پشت خانوادشه

امكان نداره بپذيره

بهش بگم كاراي خانوادشو دادو بيداد ميكنه شروع ميكنه صدتا شرو ور از خانواده من در مياره كه اصلا م ...

اگه همسرت بیاد پشت خانواده ات بگه تو هم همینکارو میکنی 

یاداور میشی که خودش همچین خانواده خاصی نداره این یه واکنش طبیعیه 

بهتره با خواسته هات شفاف تر باشی 

مثلا جای اینکه بگی خواهرت اخییه اینو گفت واینا 

بگو عزیزم من حمایتت رو بیشتر میخوام یا دوست دارم قدردانم باشی 

2738
از وقتي بچه دار شديم تو خونه راه ميره از همه چي ايراد ميگيره بعد من اونروز ناراحت بودم گريم گرفت نيو ...

ببین بعداز بچہ دارشدنت چی تغییر کردہ منشا مشکلو پیدا کن شاید زیاد میرہ خونہ ی مادرش پرش میکنن شاید کیفیت رابطتون کم شدہ شاید بیشتر بہ بچت میرسی حسود شدہ شاید خواھر شوھرت بہ بچہ داری تو حسودی میکنہ داداششو پر میکنہ ببین چی عوض شدہ

باهاش حرف بزنم؟؟؟؟😕 بهش بگم خواهرت فلان كارو كرد گردنمو ميزنه مگه جرات دارم حرف از خانوادش بزنم

پس کلا برو کارمظلوم نمایی هرچند واقعا مظلوم واقع میشیم آدمایی مثل ما..سعی کن ضعفای خانوادتو بهش نگی یااینکه یه کارکن ازکاراومشکلات خانوادت چیزی نفهمه..جواب خواهرشوهرتم بده به شوهرتم چیزی نگو اصلا 

شاید بد بیان میکنی با محبت وشوخی حرفتو بگو وقتی خانوادہ ی شوھرت بی احترامی بھت میکنن سریع بھش علامت ...

آره راست ميگي اين كارو نكردم كه با چشم بهش علامت بدم همون لحظه شايد اينجوري بفهمه

پس کلا برو کارمظلوم نمایی هرچند واقعا مظلوم واقع میشیم آدمایی مثل ما..سعی کن ضعفای خانوادتو بهش نگی ...

اگرم میدونی مادرشوهرت بهترازاونه باهاش حرف بزن بگو واقعیت اینه حتی گریه کن بگوکه زندگیم.بخاطراین حرفا خراب شده بگو بادخترت حرف بزن شایدحالا فرجی شد

اون زياد ميره خونشون

خب ھمین سعی کن باھم برینو بیاین یا نزار تنھا برہ بہ خودت برس نزار از خونہ دل بکنہ غذای خوب بپز لباس خوب بپوش کاری زنونہ ۔بعدشم ھمراہ با محبت بھش بگو غیر مستقیم 

مثلاً اونروز داداشش رفت واسه من قاشق بياره  يه دفعه برگشت با عصبانيت گفت خودت پاشو وردار ب ...

تو واب همچین حرفی بگو از بس دوسم داره طکری بگو که شوهرت نشنوه .با لبخند بگو . یا یه لبخند عاشقانه نثار شوهرت کن و چیزی جوابشو نده خودش میسوزه .

2706