2733
2739
من شنیدم ی قرص هایی هست کسایی که چاقن استفاده میکنن کلا شرینی جات از سرشون میفته اصلا هوس شیرینی جات ...

چه خوب

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یک ماه دیگه تموم میشه سرده نمیخوری ادامه بده 

اخه زمستونا هم میخورم متاسفانه😭ولی خب تابستون زیاد 

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

به این فکر کن که قند زیادی داره و قند مثل یک سم، آهسته آهسته بدن رو از کار میندازه. باعث دیابت، کبد چرب، چاقی و آلزایمر میشه. همینها کافی نیست؟ هر روز بهت سم بدن میخوری؟ بستنی زیادی هم همینه

اره عزیزم شنیدم که استفاده میکنن ولی اسمشونو نمیدونم چیه حتی کسی که اسم شیرینی جات میومد درجا باید میخور میلی بهش نداره 

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
2740
یبار مادر عروسمون توی صحبتامون گفت چیه آخه بستنی من اصلا هوس نمیکنم حتی اگه تو فریزر باشه ازون موقع ...

خوشبحالت

هفته ای فقط دوبار بخور..باشوهرم بستنی رفتنی تا جاییکه ممکنه سعی میکنم نخورم جاش آبمیوه میخورم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
چطوری؟؟؟خب فرقشون چیه؟؟؟هردو چاق میکنن دیگه مگه نه؟

منم همین طور بودم تنها راهش اینه که عسل طبیعی بخری و هروقت هوس بستنی کردی یه لیوان شیر یه قاشق عسل و یکم گلاب مخلوط کنی و بخوری قشنگ هوست برطرف میشه و چاق هم نمی شی 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
با بقیه میرم بیرون چی؟؟؟؟دوست پسرم میدونه عاشق بستنیم همش برام میخوره با همش میگه بستنی میخوری منم ...

😀😀میخره!!

زمان می بلعد و می بلعد و چیزی باقی نمی گذارد ......                                           
من شنیدم ی قرص هایی هست کسایی که چاقن استفاده میکنن کلا شرینی جات از سرشون میفته اصلا هوس شیرینی جات ...

جدی میگی؟؟؟توروخدا؟؟؟اسمش رو بگو ،ضرر نداره؟

2706